Yeni yılınız kutlu olsun...KS'nin mutlu yıllar mesajını aldınız mı?

Eyvallah KS de, 2 senedir sitedeyiz emek harcıyoruz insan bari eski üyelerine bir ayrıcalık tanır :)) ne biliyim 2 yılını doldurmaya yaklaşana sevgili üyemiz playmaker emeklerinizi ve destekleriniz için teşekkür ederiz gibi gibi gibi :) amma da vefasız çıktınız bea :)) bu zamana kadar ne istedik sanki :)) eski tayfa olsaydı burda şimdi destek çıkarlardı bana ama onların yerine ben yad ettim buradan :))) neyse yarından itibaren yokum yılbaşından sonra anca gelirim hepinizin yeni yılını kutlar, yeni yıl dileklerinizin kabul olmasını, her şeyden önce sağlıklı ve huzur dolu bir yıl geçirmeniz dileğiyle...

Sevgiyle Kalın KS üyeleri :)

Güncellemeler:
yorumlarınızı yeni okuyabildim :) herkese mutlu yıllar :) ya gene ikramiye çıkmamış ben de dedim şimdi türkiyede bu ikramiye vurulan son kişi kim diye araştırıyolardır diye ama maalesef bu yıl da buda mı gol değil oldu :))) HAYIRLI SENELERRRR

0|0
35|31

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 34

• faşistlik yapma hepimiz eşitiz :D

4|3
    2|3
  • sağol :)) iyi seneler canım k.s. bize ev hediye edecekmiş azimle devam ettiğimiz için .. bak fazla içme dağıtma sonra oram buram diye şikayet ediyorsun ... biz yılbaşın da tombala oynayacağız :)))

0|0
    0|1
    • Sanada balım :)) kızınla birlikte nice sağlıklı huzurlu yıllar dilerim ...

• 1|1
    0|1
  • Ks bana kazak alll hediye mayetinde noolluuuyyyy

0|1
    1|1
  • Mutlu yıllar <3

0|0
    0|1
  • almıştım :P

1|0
    0|0
  • sanada iyi yıllar eski üyee

0|1
    1|1
  • 1|0
    1|1
  • Sevgiyle kalın, seneye görüşürüüük :D

0|1
    1|2
  • geçen yıl burdaydım ben de :) :/ hadi yeni üye olduk gibi bize yokta sizin maşallahınız var haklı davanızda destekliyorum :/ birileri soruna sıkıcı demiş :/ 5 yıldızladm mutlu seneler :)

0|1
    1|2
  • Mutlu yillar herkeşlere..

0|1
    1|1
  • ben e kart ın üzerindeki resme takıldım yani sevgilisi olan var olmayan varrr

3|1
    1|1
  • Toplu yollamışlar seni kendilerine özel hissetmemişler demek ki :D

Bence gıcıklığına tüm x-perlerini harca bugün :D

2|0
    1|1
  • değilmi biraz daha bonkör davranmalıydılar bize :) neyse sanada mutlu yıllar

0|0
    1|1
  • + Ks atsa ne atmasa ne yahuuu :)) gerçekte olan dostlarımız unutmasında..

2|0
    0|1
  • Nice mutlu senelere ks ahalisi..

0|0
    1|1
  • herkese mutlu yıllar! :)

0|0
    0|1
  • sende haklısın bn yeniyim 50 xper verdiler snnde yeni yılın kutlu olsun huzur dolu yıl geçirmen dileğiyle..

0|0
    1|1
  • ewt aldım..

0|1
    1|1
  • gez gez...sen arada uğra bide sitem et..neyse bence sana ve eski üyelere plaket lazım allah peygamber sabrı vermiş...mutlu yıllar...havaiide kızlarla gezerken bizleri unutma..:))

0|0
    1|0
  • Herkese mutlu yıllaar son 1 saat :D

0|0
    0|1
  • sanada iyyiy yıllar :)

0|0
    0|1
  • Aynı dilekler benden size gelsin.Mutlu yıllar.

0|0
    0|1
  • Sanada mutlu yıllar arkadaşımm :))

1|0
    0|1
  • evet aldık :)

0|0
    0|2
  • mutlu yillar:))

0|1
    1|1
  • Teşekkürler. İyi yıllar.

0|1
    1|1
  • Senden almadım

0|0
    0|0
  • iyi yıllar hepinize :D millet dışarda kutluyor bi ben çıkamıyorum amq

0|0
    1|1
  • yo mesaj attılar bi de 50xper verdiler :(

0|0
    1|2
  • Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 31

• cümleten hayırlı seneler

1|0
    0|0
  • mazi insanın yüreğinde bir yaradır bazen insan hatıraların gölgesinde kaybolur mazi gözlerinde canlanır ve geçmişi özlersin hatıralar yüreğini kavurur eski dostlar eski arkadaşlar yoktur artık eski tadı kalmamıştır hiçbir şeyin bu diyarlar başka diyarlar bu insanlar başka insanlar ile doludur hasretlik yüreğinin çığlıklarını savurursun maziye duyduğun özlemin çığlıklarını bütün kainata savurursun ama çığlıkların ötelerde kaybolur çünkü seni anlayan yoktur yada sesini duyan yoktur seni sen yapan bütün dostların zamanın içinde kalbolup gitmişlerdir yüreğin isyanları oynar vefanın vefasızlığını sorgularsın eski günleri ararsın ama şimdi herşey mazi olmuştur eski dostlar mazi olmuştur insanın yüreği hasretin tutsaklığına mahkumdur hasretin zindanlarında gamsız olmayı öğrenirsin hissiz olmayı öğrenirsin çünkü zaman duygu yoksunu insanların zamanıdır hislerini neşterle aldırmış insanların zamanıdır insan yüreğine bir teselli arar durur ve yine yanlızlığın limanına demirler durur kendine gamsızlığın rüzgarlarına savurur boşver salla gitsin kim anlar boşver hasret rüzgarlarını savur rüzgarlara şimdi yanlızlığın demleridir gamsızlığın demleridir...

0|1
    0|0
  • cümleten hayırlı seneler

0|0
    0|0
  • Ene banada gelmiş ya şimdi gördüm:/

0|0
    0|0
  • ‎2012'yi Aralıkladık,

2013 göründü, OCAK'lara mutluluk düştü,bu mutluluğun 12 ay boyunca sürmesi dileğiyle... Mutlu Yıllar..

Made by Çınar...

0|0
    0|1
  • aldımda resmen buram buram aşk kokuyor ...

farklı şeyler bekliyodum ben :)

0|0
    0|0
  • 50 xperlik mesaj attılar ya daha ne istiyorsun:)

3|0
    1|1
  • bilmukabele iyi senelere

0|0
    0|0
  • mutlu yıllar

0|0
    0|0
  • Günün sorusunu böyle fuzuli işgal etmeseydin keşke, puanlarını da böyle boşa harcamamış olurdun hiç olmazsa :)

1|0
    1|1
  • Bana neden mesaj gelmedi evlatlıkmıyım ki ben.. :/

0|1
    1|1
  • ne mutlu Ks lere,Nice mutlu senelere...

0|0
    0|0
  • Her yıla saygım var, ama milli piyango hayallerimi gerçekleştirebilmem için istatiksel olarak daha çok saygımı kazandı.

0|0
    0|0
  • aldım iyi bir soğuk duş etkisi yarattı bende üyeliğimi silmişler gerçi bende kabahat cok aşırı derecede cinsel paylsımda bulundum neyse sıfırdan başlayacagız puanlamaya artık olan oldu insallah bundan sonra silmezler.

0|0
    0|0
  • Ben aldım öyle kuru kuru 50 xper verdiler sağolsunlar.

Kızlara hep kıyak yapıyolar.d

0|0
    1|1
  • Ohooo herkese ayrı mesaj yazmaya kalksalar :D Mutlu yıllar herkese:D

0|0
    2|1
  • verdiler ya 50 xper neyine yetmiyo

1|0
    0|0
  • ben yeniyim soru soracam sordurtmadılar puansızım diye

daha ne istiyosunuz bak soru sorabiliyosun :)

bıyık bıraktım bıyık itici midir diye soracaktım

0|0
    0|2
  • aldık, çok mutluyum falan

1|0
    1|2
  • mutlu yıllar herkese

0|0
    1|2
  • 2. baskı :II

1|0
    1|1
  • hepinize mutlu yıllar:)

ayrıca o Xperleri mezara mı götüreceksin harca biraz harca:D

0|0
    0|0
  • Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalmanız dileğiyle...Nice mutlu yıllara...arkadaslar.

0|0
    0|0
  • Allah herşeyin hayırlısını wersin :))

0|0
    0|0
  • eski tayfa ne birader sanki site 10 yıllık bi site anasını satim

1|0
    0|3
  • aynen çok nankör bu ks sitesi ya

0|0
    1|2
  • heüz gelmedi.. bende ki gelişimi görseler bana verirlerdi o ödülü :D