Spor salonuna gideceğim ama aklıma takılan birşey var?

Ne kadar zamanda belirgin kaslara sahip olabilirim? Ve haftada kaç gün ve kaç saat ne yaparsam ne çalışırsam ideal vücut tipine kavuşurum? Şu an diyetteyim kaslanırsam kilo vermem zorlaşır mı? İyice kilo verdikten sonra mı başlamalıyım? Ayrıca vücudumda biraz kıl var özellikle göğüs bölgemde. Lazer epilasyon mu olmalıyım? Teşekkürler

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• 1 Sene Gitmen Gerekir Hemen Olmaz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim birazcık araştırın lütfen.
    Ne kadar zamanda belirgin kaslara sahip olacağını bilmem için geleceği görmem gerek bu da biraz anormal geliyor değil mi?
    Haftada ortalama 4-5 gün gitmelisin.
    En az 40-45 dakika sürmeli antrenmanın.
    Ah be canım kardeşim vallahi kusura bakmada uyuz oldum sorularına :D
    Şunu diyeyim.
    Kas hacmin ne kadar fazla olur ise yağ yakman o kadar kolaylaşır çünkü kas hacmin çok olduğu için daha fazla enerji üretmesi gerekir vücudun enerji üretmek için de yağlara başvurur. Bu da oturduğun yerde bile azda olsa kalori yakmana yarar. Güzel değil mi?
    İyice kilo verdikten sonra ne fark edecek?
    İlk önce ağırlık antrenmanı yapmalısın, zaten kilo zaman ile gidecek.
    Vücudun da kıl olsa ne olacak? Kaslarını engellemiyor o kıllar merak etme. Mineraller ile alakalı o kıllar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Kıl çok etkilemez. Öncelikle kardio çalışıp kilolarını yakın ama kaslardan kaybetmemek için protein ağırlıklı beslenin. İlk gögüs ve omuz belirginlesir yaklaşık 2 ayda fark oluşur.. Kardioyu hergünde çalışsan yararı olur. Ama vücut çalışma olayında vücudu dinlendirmen gerekir yani iki gün yap 1 gün dinlen.

0|0
    0|0
  • 5. ayda vücudunu belirtirsin kas çizgilerini ondan sonrası beslenmene bağlı ama en geç 5. ayında belirtirsin çizgileri ben 2 yıldır yapıyorum ara vermiştim 3 ay önce kaslarımı parçaladım hacim yükselttim. Spor salonuna sırf kas yapmak için gidiyorsan boşa gitme spor çünkü bir yaşam tarzı benim yaşam tarzımda ise stresimi ve yaşanmışlıklarımı atmak için spora gidiyorum ve iyice acı çekene kadar sporumu yapıp evime geliyorum.

0|0
    0|0
  • ideal antrenman sıklığı sedanterler için haftada 3 gün 1er saattir. bir süre sonra gelişimine göre antrenman sıklığını artırmanda yarar var. üye olacağın salondaki antrenörlerin bilgili olmasına ve seni doğru yönlendirebiliyor olmaları çok önemli bunu üye olurken gözardı etme ve lütfen belli bir gelişim kaydedince internetten birşeyler araştırıp öğrenip salonda kasılarak gezen antrenörlere salça olan diğer üyelere karışan tiplerden olma :)

0|0
    0|0
  • Kısa sürede değil metabolizmana bağlı

0|0
    0|0
  • Lazer ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...