Spor yapinca yag gidermi?

Spor yapınca su icmek iyimi? Yani selülit lerin arasinda su dolaş digini duymustum peki spor yapinca yagdan degil sudan gidince noluyo peki bedende su tam olarak gitse ölürmüyüm?

Güncellemeler:
Yani kalp atışları hizlandiginda su içmek yag yakimini hizlandirirmi

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Tatlım vücudunun % 70i su vücudundaki suyun tamamının gitmesi halinde tüm fonksiyonların durur ve tabikide sonucu ölüm olur. Yağdan kilo vermek çok zordur yanlış yöntemlerle genelde vücudumuzdaki sudan kaybederiz ve hemen kaybettiğimiz suyu geri alırız. Sağlıklı olan vücudumuzdaki yağı yakmaktir ve zordur. Dogru beslenme ve düzenli yapılan spor ile yağlarını yakabilirsin. Günde en az 1.5 lt su içmeni tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
    • Yani suyun hepsi gitmez dimi?

• 1saate 800 900gram atıyorum 1kilomu sayilir bu? Ama geri donuyor yemek yeyince

• Vücudumuz hiçbir şey yapmadan belirli bir kalori yakar. Bu metabolizmamizin çalışma hızına bağlı, kilo verme durumu aldığın kaloriden fazlasını yakmakla gerçekleşir. Diyelim ki günde 1500 kalori yakıyor vücudun en az 1500 kalorilik bir beslenme şeklin olmalı vücudun bunu zaten yakıyor yani ihtiyacın olan enerjiden bahsediyorum. Birde üstüne spor yaptığında kilo vermeye başlar.

Erkekler Ne Diyor 4

• evet gider.

0|0
    0|0
  • Spora başlamadan önce su içmek daha yararlı. Evet gider.

0|0
    0|0
  • Spor yap kas dokusu edin. Zaten kadınsın steroit ve testesteron kullanmazsan kas yaptığın bile belli olmaz. Kas dokusu metabolizmayı hızlandırır, uyurken bile yağ yakabilir.
    bir de şekeri kesmek şart tabi.

0|0
    0|0
  • su içmeden yaşam olurmu hergün 2 saat koş 2/3 l, itre su iç fıstık gibi olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...