Kapat

Birkaç gün sonra futbol seçmelerine gidicem tavsiye verir misiniz :) ?

Birkaç gün sonra bulunduğum ilin takımının seçmelerine gidicem.2. lig de oynuyor takım baya iyi. tarihini tam bilmiyorum hocayla konuştum onlar babamla baya iyi arkadaş babamda futbolcuydu 1. lige kadar çıkmıştı ama sonra bıraktı :) arkadaşlar bende yetenek var gerçekten bunu kullanmak istiyorum 182 boy 77 kilo kalıplı güçlü duruyorum fit yani. yetenek teknik var sol ayaklıyım ve sol açık oynuyorum. nelere dikkat etmem lazım neler yapmam lazım heyecanlanmam ve gerçekten kendi oynumu oynamak istiyorum donup kalmak değil :) teşekkürler.

Güncellemeler:
9 yaşından 12 yaşına kadar fenerbahçe de oynadım daha sonra ailemin iş değişikliği sebebiyle farklı bir şehre taşındık orada da 14 yaşımda oynadım takımda şu an bulunduğum yerde ama yaz okulu gibi bişeydi seçmelere gitmedim. sınav vardı ve bir süre ara verdim şimdi yeniden başlamak istiyorum. okulda 12 lerle oynuyoruz sınıftaki en iyi oyuncu benim okulda da ilk 10a girerim heralde iyi oynayan çok kişi var.
herneyse arkadaşlar bana birkaç tavsiye verir misiniz

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• seçmelere uykunu iyi almış ve sağlıkı beslenerek gitmen çok büyük avantaj sağlar. futbolcular gevşektir genel olarak rakiplerinin bir çoğu kendine pek dikkat etmeden gelecektir ama sen bunları yaparsan oraya zihinsel ve bedensel olarak zinde gidersen yeteneklerini ve karakterini yansıtırken daha rahat edersin. karakter yansıtmak dedim bunu kulak arkası yapma futbolda karakterli oyuncu bulmak günümüz Türkiye'sin de çok zor olduğu için seçimi yapacak kurul ya da antrenör buna önem verecektir diye düşünüyorum. seçmelerde başarılar :) son olarak babanın torpili ile gelecek başarı ömür boyu sırtına yük olur babana gerek kalmaz inşallah ;)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...