BODY ILE BIR SORUM VAR ACIL YARDIM. !!! ?

Arkadaslar spora basladim 4 gun oldu. Bugun gogus calisacaktim. Halter barina yattim sade bari bile kaldiramadim kollarim cok zayifladi sanki. ilk baska 3×8 yapmistim bide. Neden boyle oldu? sinav bile cekemiyorum resmen. Normalde 15 20 tane cekerdim.
BODY ILE BIR SORUM VAR ACIL YARDIM. !!!! ?

Güncellemeler:
Arkadaslar spora basladim 4 gun oldu. Bugun gogus calisacaktim. Halter barina yattim sade bari bile kaldiramadim kollarim cok zayifladi sanki. ilk baska 3×8 yapmistim bide. Neden boyle oldu? sinav bile cekemiyorum resmen. Normalde 15 20 tane cekerdim. sizce nedeni hamlik veya baska bir sey midir?
Arkadaslar spora basladim 4 gun oldu. Bugun gogus calisacaktim. Halter barina yattim sade bari bile kaldiramadim kollarim cok zayifladi sanki. ilk baska 3×8 yapmistim bide. Neden boyle oldu? sinav bile cekemiyorum resmen. Normalde 15 20 tane cekerdim. sizce nedeni hamlik veya baska bir sey midirrrrr

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• sen spora kas yapmaya gitmişsin de spor kasını yağa dönüştürmüş sanki :D

0|1
    0|0
    • He ya :D Nedeni ne acaba ya merak ediyorum

• aliyorum zaten protein tozu , duzelir mi peki bu hamlik

• düzelir zamanla ya kaslar dinlenir daha iyi olur :) hocan yok mu senın anlatan bu ne gereksiz sorular o kadar para verıyorsun hocana söylesne herşeyi anlatır :D bas amino asidi şişi kasları heyt koccum bee :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Hic spor yapmadiysan zor cunku tendonlarin alismasi gelismesi lazim hemen halter basma birde hangi bari bastin uzun olani mi yoksa kucuk mu?

0|1
    0|0
    • Kucuk olani

• Kardesim sorun o degil. Bileklerim guclu ama spora basladim 4gundur sinav bile cekemiyom kolum cok agriyo diyom ben. Normalde baya sinav cekiyorum. Ondan sonra halter bari kaldiramiyom kolumu zorluyom olmuyo yine

• Sppra ilk baslayinca olur oyle

• Yeni başlamissin ve vücudun ham olduğu için öyle olmuş. 1 haftaya bir şeyin kalmaz.

0|1
    0|0
    • Bilmiyom kardesim orasini ya , resmen gucsuzlestim ya. duzelir demi kardesim?

• Düzelir arkadaşım 8 aydir yapıyorum ilk başlarda bende zorlanmistim fakat sonra alisiyorsun.

• Insallah dedigin gibi olur kardesim

• Hamsındır ondan...

0|0
    0|0
  • iyi bir adaptasyon süreci yaşamadan bölgesel çalışmalar yapman doğru değil sakatlık ihtimalini artırırsın

0|0
    0|0
  • ilk günden fazla yormuşsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...