Tüm suçu size yükleyerek gitti... Sonra siz kendisine dair anlattığı her şeyin yalan olduğunu öğrendiniz. Ne yapardınız?

Bir insanla yeni tanıştınız, birbirinizden hoşlandınız ve kısa bir süre flört ettiniz...Onun isteği ile tekrar (son kez) bir araya gelip güzel bir kaç saat geçirdikten sonra gayet düşünceli, durgun bir tavırla yanınızdan gitti. üzerinden bir kaç gün geçtikten sonra da hiçbir açıklama yapmadan, sadece artık istemediğini söyleyip tüm suçu size yükleyerek (ayrılmak için abuk sabuk bahaneler uydurup) sizi terk etti.. sonra neden derken biraz araştırma yaptınız ve size kendisine dair anlattığı her şeyin (ismi,ailesi,işi,vb) yalan olduğunu ve muhtemelen bu şekilde devam edemeyeceği ve de açıklama da yapamayacağı için bu yolu seçtiğini öğrendiniz... EVET! bu durumda tepkiniz ne olurdu? ne yapardınız? nasıl davranırdınız? -Lütfen dalga geçmeden sadece ciddi cevap verecek bay ve bayan tüm arkadaşlardan yorum rica ediyorum..-

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu onunla paylaştın mı..?

0|0
    0|0
    • tabii bütün incilerimi önüne döktüm ama inkar etti o ayrı meselee..

• Sessizce uzaklaş...

Erkekler Ne Diyor 13

• Sorman bir defa hata, adam hayatini yalan üstüne kurmus, sana verecegi tek gercek acidir, gerisi yalandir. Bence onun, senin bilmedigin baska sirlarida vardir.

1|0
    0|0
    • ister istemez insan sorguluyor.. tüm suçu üstüne atıp gidiyor.. kendimi rahatlatmak için bunu yapmam gerekti.. şu an acayip rahatladım...

salak değilim dedim yüzüne her şeyi vurdum arkama bakmadan çekildim..

• Anliyorum seni en iyisini yapmissin.

• o bitmiş ilişkinin üzerine bir bardak su içerdim

0|0
    0|0
  • Bu durumda bu soruyu sormazdım bile. Kabul edilemez birşey bence yapılan. Üstünü çizip yoluna devam et derim.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim şimdiye kadar konuyu anlayan tek kişisin! ben de tüm gerçekleri bildiğimi ne kadar adi bi insan oldugunu yüzüne vurup konuyu kapattım...

• Ne demek. Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Geçmiş olsun.

• Ne yapacağım ayrılalım mı tamam ayrılalım derim araştırma yapmazdım bile arkasından neden bile demem ben direkt tamam derim :)

0|0
    0|0
  • Buyuk bi ihtimal bi arkadaşı önermiştir seni tanış diye ama ciddi bi ilişki kurma diye . Oda seninle flört ettikten sonra düşünceleri değişmiştir ve yalanlar uzerine ilişkiyi devam ettirmek istememiştir...

0|0
    0|0
    • bana da öyle geliyor... çünki görüştüğümüz son gün (muhtemelen planladı güzel bir gün geçirip öyle bitirmek için) ayrılırken çok kötü bir haldeydi..

• neden yalan söylediğini anlamaya çalışırdım.. haklı bi sebebi varsa devam ederdimm..affederdim.. ama oyuniçinbilmem ne için laf olsun diye yalan söylediyse yür git yalanlarında boğul drdim..

0|0
    0|0
  • giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir daha neyini araştırıcan ki

0|0
    0|0
  • bittiyse bitmiştir aga..

0|0
    0|0
  • artık uzaklasma zamanı

0|0
    0|0
  • sende aradiğini bulamamiş demkki

0|0
    0|0
  • Vericeğim tepki olumlu olurdu zira karşımda rol yapan biriyle işim olmaz.

0|0
    0|0
  • ilişkiye gırdınız mı? eger gırdıysenız memnun olmadıgı br durum olmustur ve artk ıstemıyordur

0|0
    0|0
    • dikkatli oku.. sorun ayrılması değil..

• havale ederim umursamam bile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benım bı arkadasımın basına gelmıstı aynısı sevgılıler gunu guzelce gezıp tozuolar aksam eve gıdıo sureklı tartısıyoruz ayrılmamız gerekıo dıe ... arkadasım hala cevabını öğrenemedı en azından sen sebebını öğrenmıssın ...

yalanın buyugu küçüğü olmaz ben bu yalanın gerekcesını bıle merak etmezdım yerınde olssm

0|0
    0|0
    • ister istemez merak ediyorsun.. çünki kısa süre de olsa bu insanla birşeyler yaşıyorsun, en son güzel bir gün yaşayıp ve de yaşatıp gidiyor.. neden diyor insan?.. sonuca ulaştım, yüzüne vurdum ve konuyu kapattım ben de..

• en ıyısını yapmıssın en azından sorular olmaz

• Verdiği kararı uygulardım , yolda görsem tanımazdım ...

0|0
    0|0
    • bundan sonra beniim de yapacağım bu.. yolda görsem de tanımamak!

Yükleniyor...