Kötünün iyisi dediğiniz bir parti var mı?

kötünün iyisi dediğiniz bi parti var mı ?kötünün iyisi dediğiniz bi parti var mı ?

Güncellemeler:
teröristin biri ölüyor belediye başkanı onun cenazesine gidiyor baş sağlığı diliyor sen bu adamı nasıl görevden alamazsın ? bu nasıl yönetim .

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• cumhuriyetten bu zamana kadar gelmiş geçmiş en iyi yöneticilerden adnan menderes, Turgut özal, Necmettin Erbakan'dan sonra ak partidir. aksini idda eden varsa bana kanıt göstersin.. bu ülke için faydalı ne işler yaptılar kanıtlasınlar.

0|0
    0|0
    • sen tayyibin yaptığı bütün şeyleri onaylıyor musun ?

• malatya ya mı ne amerika üssü kuruldu neymiş amerikaya gelecek olan bombayı falan malatyada ki üs çekecekmiş bu ne ya senin devletin deki yaşayan lar önemli değil mi sen sadece kendi bakış açınla yanıtlıyorsun ama bildiklerin doğru sanıyorsun ama öyle değil .

• daha sen bile konu hakkında tam bilgiye sahip değilken böyle bir yorum yapman tuhaf değil mi? malatyaya kurulan radar sistemi Amerika için değil. bu bilgi gizli bilgi. devlet sana acıklarmı gerçek bilgiyi. 3 ülke radar sistemi için turkiyeye başvurdu. Amerika, rusya ve çin. ama amerikanın bataryaları füzeye daha uygun olduğu için amerikanın bataryaları kullanılıcak. rusyada tedbir amaçlı kübaya radar sistemi kurdu.

Erkekler Ne Diyor 6

• 0|0
    0|0
  • GENÇ PARTİ vardı... Mazot 1 TL olacaktı, Zeki Müren de bizi görebilecekti... Ama olmadı işte...

1|0
    0|0
  • yahu parti diyince benim de aklıma eğlence geldi te allahım :))) :))) diğer partiden bahsediyomuşsun cevaplardan anladım :)))) :)))))

0|0
    0|0
  • Aynen H.E.P mecliste olmasını isterdim..

0|0
    0|0
  • kötünün iyisi tabirine karşıyım...kötüyü baz almamak lazım bize iyisi lazım

0|0
    0|0
    • tamm senin iyi dediğin ne peki ? hangi parti

• dostum MHP milliyetçi değildir ki, milliyetçilik adı altında insanlara zulmedendir. ezanın Türkçe okunmasına onay verdiler, apoyu idamdan kurtardılar. permergelere maddi konuda destek sağladılar, giyim kuşamlarını gönderdiler. bumu milliyetçilik.

• ezanı türkçe okutan inönü hükümetiydi...türkeşin bu konuyla ilgisi yok...insanlara zulmettigini sen nerden çıkardın bilmiyorum...apoyu idamdan kurtaranda bahçeli falan değil...iadmı kaldıran akp dir...ben mhp den memnun olmadıgımı yazdım...ama akp gibide işbirlikçi olamam..ben vatanın her karışına kan dökecek kadar milliyetçiyim...kanla aldıgım bu topragıda...akp ve ya chp lilerin zihniyetiyle birlikte...siyonistlere peşkeş çekilmesine alkış tutamam..

• Şu meclisi temizleseler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...