Motosiklet kullanan erkekler hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Motosiklet kullanan erkekler hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
apaçi diye tabir edilenler hariç. :D

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben kaza yaparlar diye endişeleniyorum :$

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Havasi batsn diye düsünürm :D ben severm ama kullanamam daha dogrusu anlicagn yusuf yusuf :D

0|2
    0|0
  • Sevmem motorsiklet. Çok tehlikeli. Araba kullanan erkekler bana daha çekici geliyorlar ciddiyim

0|1
    0|0
  • Deri ceketli ve kasklıysa dönüp 5 6 kere baktığım erkek...

0|1
    0|0
  • erkenden rahmetli olma ihtimali kullanmayanlara oranla yüksektir

0|1
    0|0
    • araba kazaları motosiklet kazalarına oranla daha yüksektir. ek bilgi :D tabi orasını allah bilir.

• araba kullananların sayısının fazlalığındandır o ama kullanan sayısı göz önüne alınırsa motosklet kazaları otomobil kazalarını sollar geçer

• oran dendiğinde yüzdesel hesap yapılır :) hortlatmış mı oldum ne :D motosiklet kazaları daha azdır ama daha ölümlüdür. ayrıca o zevki tatmadan ölmekten iyidir motosiklet üstünde ölmek diye düşünüyorum :)

• Aşırı hız, yarış vs olmazsa motosiklet güzeldir

0|2
    0|0
  • vespa falansa çok tatlı ve tarz duruyo bence :))

0|1
    0|0
  • ben korkuyorum ya :D

0|1
    0|0
  • Çok seksi.

0|1
    0|0
  • Serseri kılıklı herifler bazıları çok yakışıklı oluyoor :D

0|1
    0|0
  • Çok güzel otomobilden daha iyi

0|1
    0|0

• vuuuu harika :D

0|1
    0|0
  • ben sevmıorm motosıklete bınen kızıda erkegıde cıkmam oyle bırıyle agır erkek severm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bende kullanacaktım da ehliyet sınavında kask takdırdılar rahatsızdı; motordan düştüm, öbür sınavlara da utancımdan gidemedim. gitti paracıklarım :(

0|1
    0|0
  • adam gibi kullanıyorsa sorun yok

0|1
    0|0
  • Onlarda bizdendir;)

0|1
    0|0
  • 600cc ve üzeri ise helal derim. 600cc'nin altındakiler için heves diye düşünüp pek kaale almıyorum. Ayrıca motorsiklet güvensiz hacı boşver otomobil al.

0|0
    0|2
  • valla erkeği boşver de erkeğin arkasına oturmuş bayanlar süper görünüyor.

0|1
    0|0
  • moturun üstünde çöp gibi kalıyorsan anlamı yok

0|0
    0|0
  • :D adam işini yapıyodr ne bu apaçi :D

0|0
    0|0
    • genelde 2 kişi binerler, arkadakinin elinde sigara olur, kask kullanmazlar saçları bozulur diye, egzost un içini boşaltarak gürültü kirliği yaparalar, motosikletleride saçma sapan görünüşlüdür. ve her yerinde acayip acayip yazılar vardır. işte apaçi bunlardır :D

• :D sen bunlardan mı bahsediyn :D

• Valla geçen ist/bebekte gördüm hakkını yemeyelim adam çok yakışıklıydı fena da bir motoru vardı ne kızları götürür o varya :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...