Real madrid, Barcelona, Bayern münih kadro kalitesi olarak sıralamanız nasıl olur?

Real madrid: navas, carvajal, pepe, ramos, marcelo, kroos, modric, isco, ronaldo, bale, benzema

Barcelona: stegen, alves, pique, marcherano, alba, busquest, rakitic, iniesta, messi, suarez, neymar

Bayern münih:neuer, lahm, boateng, benatia, alaba, xabi alonso, vidal, thiago, robben, lewandowski, ribery/müller

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• İsim olarak bakınca
    Barcelona
    Real Madrid
    Bayern Münih

Oyun stili ve sistem dersen
    Barcelona
    Bayern Münih
    Real Madrid

0|0
    0|0
    • kadro kalitesi olarak?

• Okuduğunu anlamıyor musun kardeş.
      Bende aynısını söyledim.

Barcelona ve Real yıldızlarıyla götürüyor.
      Bayern de kimin eksik olduğu farketmiyor.

• he tabi haklısın o konuda :D.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• Soruda senin sıraladığın gibi

0|0
    0|0
  • Kalite varda hepsi para düşkünü şefim
    Bayern diyorum

0|1
    0|0
  • kadro kalitesi olarak real madrid barça munih ama oyun olarak açık ara barça gelir

0|0
    0|0
  • Bayern > Barcelona > Real madrid. Bayernin teknik direktöründe iş yok. klopp olsa bayernin bir sürü eksik oyuncusu olsa bile farketmez bayerne

0|0
    0|0
  • Bayern Barça real

0|0
    0|0
  • hanı arda :İD

0|0
    0|0
    • arda ilk 11'e giremezki :D.

• barcanın scout ekibine gerek yokki en gözde oyuncuları alıyorlar zaten :D peki soruma cevabın nedir?

• barca real munıh

• Barça real bayern

0|0
    0|0
    • ben barcayı bu takımların arasında en düşük kaliteli takım olarak görüyorum ama :D.

• valla öyle bak messi neymar suarez çok kaliteli en iyi üçlü ama. geri kalan oyuncular ( iniesta bitti sayılır alves ise çok yaşlandı ) b sınıf oyuncular bence barca için.

• :D Messi neymar suarez yeterki zaten... Onlar 5 gol atsın 4 gol yeselerde sorun değil sonuçta şampiyon barça

• Madrid , barca , munih

0|0
    0|0
  • Bayern - real - Barcelona

0|0
    0|0
Yükleniyor...