O mesaj atmadan önce iyi olmaya çalışıyordum şimdi daha beter oldum, ne yapmalıyım?

Aklım duracak benim ya.. 1.5 senelik bir ilşkim vardı 20 gün önce bitti anlaşmazlık ve ilgisizlik yüzünden daha öncede bu şekilde çok bitmişti.. Hep ben ayrıldım ama o da hiç engellemedi beni sonra ya obana döndü yada ben ona.. Ve biz yine ayrıldık. Ertesi gün ona döndüm beni affetmedi unut beni felan dedi. çok yalvarmıştım ama hiç oralı olmad bitti dedi bizden bişey olmaz dedim kabullendim.. 2 gün önce mesaj attı.. Nasılsın diye umursamaz cevaplar felan verdim sonra beni çok sevdiğini söyledi.. Olabilir, unutmaya çalış dedim.. Tamam şimdi unuttum bi numaran vardı onuda siliyorum dedi.. of ya hep böyle oluyor 2 ay öncede ynı şeyi yaşadık yine o bana döndü seni seviyorum dediğinde herşeyi unutuyordum.. Ama bu sefer öyle olmadı çünkü benimde gururum krıldı.. Ne yapıcam ben ya dün gece hiç uyuyamadm o bana mesaj atmadan önce iyi olmaya çalışıyordum şimdi daha beter oldum :(

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• hala sevıomusun

0|0
    0|0
    • evet ya çook :(

• bilemiyorum ya şimdi ona mesaj atamam :( çünkü daha fzla üzülücem biliyorum

• ozaman dene onsuz olmayı dene belkı onsuzluga alısıcaksn

Erkekler Ne Diyor 2

• Çocuk değilsiniz oturun konusun ne yapıcaz sonumuz ne olacak yapabilecekmiyiz birbirimize güveniyomuyuz diye sorun ayrılığa da birlikte karar verin

0|0
    0|0
  • bir kaç gün sonra barışırsınız sora yne ayrılırsınız v.s v.s v.s

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• barışmanız yakındır aranızda şiddetli bir geçimsizlik ilişkisi söz konusu ama yine de devam eder en azından sen ettireceksin gibi görünüyor

0|0
    0|0
  • ilişkiniz iyice dengesizleşmiş. yani ekside yaşanan tatsızlıklar aslında biteceğinin belirtsiymiş burdn anlamalydın.hernyse umursamamaya devam et tatlm. sennde dediğin gbi bu ilişki yıpranmş hiç brşy eskisi gbi olmaz üzgünüm

0|0
    0|0
  • seni üzen ve yıpratan biri umrundan bile olmasın,kafana bile takma bırak giderse gitsin ya

0|0
    0|0
  • bu ilişki seni cok yorar. ondan cok kendini sevmeyi ögren. o zaman cevabını bulursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...