Eşinize ev işleri için nasıl destek olursunuz? Evli olduğunuzu düşünün...

eşiniz çalışıyorsa nasıl yardımcı olrsunuz ona berabermi ev işleriniz yaparsınız? yanlızca onami yaptırırsınız? yoksa hizmetçimi tutarsınız?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Beraber yapardık mesela ben şu an sevgılımle aynı evde yasıyo gıbıyım evı ben supururm perdelerı asar takarım esyaları saga sola tasırım o camn sılerken ona yardım etmek ıcın kova tutarım su getırıım gotururum kapıları sılerım onun boyu yetısemz dıye dıplerını mıplerını elımden geldıgınce yardım ederım yanı bulasık yıkamıslıgımda olmustur o hastayken yerı geldıgınde erkek temızler kadın oturur dıye bısey yok helekı kadında calısıyosa hıc yok valla herkes tasın altına koyucak elını eşin o sonucta aynı evdesınız hızmetcın degıl ya egerkı durumum olrsa hızmetcı tutarım

1|0
    0|0
    • guzel bır dusunce:)

• erkek temızler kadın oturur kısmını yanlıs yazmmsım :) kendımı o kadar kaptırmısımkı gundelıge cıkıcam yakında haha :) tam tersı olucak ;)

• Aynı zamanda dogru düşünce ;)

Erkekler Ne Diyor 6

• hizmetçi demeyelimde haftanın belli bir günü temizlik için bayan çağrabiliriz.tabiki diğer konulardada işin ucundan tutarım

0|0
    0|0
  • Birçok işi beraber yaparız bi süre, baktık olmuyor bi yardımcı hizmetçi ayarlarız.

Evin pisliğini kıyıysını köşesini temizleyecek, haftada 3 gün gelir. Yeter işte...

Ben eşime her türlü yardımda bulunurum, yardımı severim, sevdiğim kişiye :)

0|0
    0|0
  • valla tam benlikk köle ruhlu olduğum için :) ayakalrını yıkar o tv izlerken kahvesini yapar sonra ev işlerini yemeği falan hallederim :) o sahibem bnde köle olurdum :D

0|0
    0|0
  • bulaşık hariç herşeyi yaparımmm.. toz alma süpürmeve ev dizaynı :D

0|0
    0|0
    • bulasık sorun degıl artık bea makına var sen dıgerlerını yapta :d

• ayıp etttin dağınıklıktan nefret ederim zaten :D

• yardım etmesem nolur

0|0
    0|0
  • hasta olmadıgı sürece asla olmam, çünkü kadın hizmet etmekle erkek bakmakla mükelleftir.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...