Gözünüze 6 sn'den fazla bakmak = öldürmek ya da sevişmek

Değerli bilim adamlarının düzeltiyorum insanlarının yeni bulduğu tespittir efendim;

Bir insan gözünüze 6 sn'den fazla bakıyorsa ya sizi

öldürmek ya da sevişmek istiyormuş.

Sizce ne kadar doğru yada yanlış?

Güncellemeler:
Doğruysa böyle gitmez; iki haftaya seri tecavüzcü ya da seri katilim..:)))

0|0
18|7

En İyi Kız Görüşü

• herkesin gozune bakarak konustugumu ve oldurmekle aram olmadigini dusunursek, bilincaltimda herkesle sevismek yatiyormus. beni gidi beni :(

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• kısmen doğru olabilir

0|0
    0|0
  • hımmmm bilemedim sevinmeli mi korkmalımıım :))

0|1
    0|0
  • Ya katil olacaksınız ya sevişeceksiniz , mecbur mu diyosun ?

0|0
    0|0
  • ımm :D sıkıntı :D iyiki göz teması kuramıyorum :D

0|1
    0|0
  • Saçmalığın daniskası ben insanlarla konuşurken genelde hep gözlerine bakarak konuşurum ama hiçbirini öldürmedim veya hepsiyle sevişmedim :D

0|0
    0|0
    • Evet bu onun söylediklerini dikkate aldığını belirtir vücut dilinde. Yani öldürmek yada seks istemek değildir..

• çok saçmaaa

0|0
    0|0
  • öldürmeeeeeeeeeeeeeek isterim ben ne yani herkes bana 6saniyeden fazla bakar bu bilim adamlarının da aklı fikri şeylerde

0|0
    0|0
  • En iyisi bakmamak :)

0|1
    0|0
  • Çakallarla dans 2 de geçiyorsa yanlıştır ki geçiyor.

0|0
    0|0
  • Doğru olabilir. :D

0|0
    0|0
  • saçmaa ...

0|0
    0|0
  • Oha 6 ay önce cevap vermişim ah o günler ah..

0|0
    0|0
    • 6 ay sonra güncelleme yapmışım :)) Googledan denk geldi, kendi sorum olduğunu unutup cevap yazıyordum, tak güncelleme girince :)))anladım ki soru benimmiş..

• Umarim bu tespit hakkinda cevremin bi malumati yoktur.Karincayi bile incitemedigimi dusunursek,puii

0|0
    0|0
  • Bana doğru gibi geldi.

0|0
    0|0
  • Herkesin gözüne bakarak konuşurum ama böyle bir düşüncem yoktu.

0|0
    0|0

• Doğru bu

0|0
    0|0
  • uzmanlar sadece goze bakmayi diyor, yani ben sizofren biri diye dusunurdum hic durmadan oyle 6 saniye bana baksa :S

bizim hocalardan biride bakiyor, ama korkutmak icin bakiyor:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 5.sn de kararımı değiştirdim, öldürcem. Bilimadamlarına da yazık, iş yok güç yok, bütün gün laboratuarda mal mal birbirlerine bakıyorlar.

1|0
    0|0
  • 1...2...3...4...5...5buçuk(zaman verdim)...5,75(yemedi gaza getiriyorum kendimi)...5,90(bak sonra demedi deme)...6...şimdi zivdim ebeni...nasıl anlarsan artıkh

0|0
    0|0
  • Sevişmek için duyduğum en saçma bahane.

0|1
    0|0
  • yeterince saçma bir tespit bence

0|0
    0|0
  • eger bu doğru olsaydı tüm insanlar şu an yanlızca ölenler ve sevişenlerden ibaret olurdu ama şuna inanıyorum nazar denen şey ispatlanmış durumda

1|0
    0|0
  • Ayılar için geçerli olabilir.. Tehdit algılar ve fena yamultur.. Gerçi memleketim insanı beni ayı komaya sokmuş olabilir ama bende iki kere onu devirdim diyor. Fakat buranın konusu değil bu.. :D

0|0
    0|0
  • dün face de kuzenim yazmıştı aynısın :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...