Çok önemli bir sınava gidiyorsunuz ,ve bir baktınız sahilde biri denizde çırpınıyor

Çok önemli bir sınava gidiyorsunuz ,ve bir baktınız sahilde biri denizde çırpınıyor, Çevrede sizden başka kimse yok o anda adamı mı kurtarırız yok sa sınava girip kendinizi mi ?

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• AKS 110 u arar açık adres veririm , benden daha faydalı olacakları kesin ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• o adamı kurtarırdım

0|0
    0|0
  • vallahi kurtarırdım insan hayatı daha önemli benim gözümde

Allahın takdirini kazandıktan sonra sınav mınav olmasa da olur

0|0
    0|0
  • ilgili olanları arar sınava giderdim

0|0
    0|0
  • tabiki adamı kurtarırdım

0|0
    0|0
  • adami kurtaririrdim tabikide..

1|0
    0|1
  • sınava giderdim ...

0|0
    1|1
  • Sınavın gözü kör olsun ... İnsan canı bu tabiki adamı kurtarırdm

0|0
    0|0
  • Yardım çağırırım

0|0
    0|1
  • Adamı sınavı hall edecegime inanıyorum

0|0
    1|1

• kendimi kurtarırım

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayatta heyecan ararım, sırf dingildeyen ruhumu kurtarmak için şahsı kurtarırdım. eğitimini almışım bırakır mıyım? başkası zıplarsa kafasını kırarım. ben kurtarcam...asdasdas

1|0
    0|0
  • Bunu sorgulamak bile insanların ne konuma geldiğinin göstergesi..

Sınav dediğin devamlı tekrarlanan bi durum, en fazla 1 seneni kaybedersin. Öte yandan bir hayatı kurtarmak insanlığın göstergesidir.

Ömür boyu o günü düşünüp keşke kurtarsaydım diyerek duyacağın pişmanlık da cabası..

0|0
    2|0
    • Bu cevabın neyini beğenmedi acaba bu dandikler. Biz benciliz sadece kendimizi düşünürüz, baskasını düşünene ver eksiyi durumumu bu ;)

• Ben boğulmayacak adamı da boğarım denizde... O yüzden yoldan geçen bir kamyonu durdururum... Hemen krikoyla kamyon tekerini kaldırıp, bijon anahtarıyla bijonları çıkarıp tekeri alırım... Sonra tekerin iç lastiğini itinayla, zarar görmeyecek şekilde çıkarıp can simidi olarak boğulan adama fırlatırım... Sonra tekeri kamyona takıp, kamyoncu abiden beni sınava yetiştirmesini söylerim... Aklımı seveyim aklımı :)

0|0
    2|0
  • O sınava giderken Allah onu karşıma çıkarttıysa vardır bir bildiği der zor durumda olana yardım ederim. Sınavı kaçırmak kötü gözükse de vardır bir hayır.

1|0
    0|1
  • sınava giderim

0|0
    0|0
  • İnsan hayatı benim gireceğim sınavdan daha önemli

bu yüzden kurtarırdım.

0|0
    0|0
  • jeltilmenlik ne olursa olsun bırakılmaz bu erkeğin birinci kuralı :)) :P :D ŞŞŞ

1|0
    1|0
Yükleniyor...