Bir insan kocasının eski sevgilisine neden bu şekilde mesaj yazar ki?

Eski sevgilimin eşi beni faceden eklemiş … reimleri mi beğeniyor… simi hatırlamıorum ama bir keresinde de bana mesaj yollamıtı içeriğini tam olarak hatırlamıyorum ama … sanırım şöyle birşeydi;

Ben karanlık bir yerde kaldım sanki kurtlar sofrası … hani bir dipsiz kuyu olur çıkışını bulamazsın bir ışık vardır ancak o ışığa doğru koşmak kurtulmak isrtersin yapmazsın gibi gibi gibi …7

Anlam veremedim … benim iki yıllık bir ilişkimdi . ailem istemiyordu ve beni aldattığını öğrenmiştim bitirmiştim sonrasında bana ulaşmaya çalıştı kardeşlerimi falan aradı ama istemediğimi söyledim ve bitti.. o da evlenmişti… karısının aramızdaki ilşkiden haberi vardı … yani bile bile bir insan kocasının eski sevgilisine neden bu şekilde mesaj yazar ki .. hangi mantık alıyor bunu.. ben bir türlü çözemedim … iyi yada kötü doğru yada yanlış ben bu adamla iki yıl geçirmişim nasıl cesarettir ya.. zorla hayatına sokmaktan baksa ne işe yarar kendine evliliğine zarai olmaz mı bunları düşünmüyor mu….

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• kıskançlığından

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• eski sevgilinin yazmadığını nerden biliyosunki karısının düpedüz manyak olması lazım senin resimlerini beğenip mesaj lar atması için bence eski sevgilin o

0|0
    0|0
    • karısının adresınden yapacak kadar gerı zekalı olabılır mı pekı

• o zamna bu kadın çatlak başka bi açıklaması yok kötü ayrılmadınız demi adamla

• yok kötü ayrılmadık

• Kafası güzel kadının ya neden senin fotolarını beğenip böyle saçma fikre kapılıyor anlamıyorum

Şu kadınLarın birisini de anlayan olursa kafamı kıracam yav.

0|0
    0|0
  • Değişik cok değişik ama merak etme yakında cıkar kokusu foyası karısı sana yazar bıgun derdını anlatır eskı sevgılıın aklı hala sende olabılır karısıda bunu farketmıstır senle dostca konusmak ogrenmek ıstedıgı bıseyler vardır belkı

0|0
    0|0
    • bende öyle düşündüm ama cevap vermedım kesınlıkle

• hanı bir dıpsız kuyu olur cıkısını bulamazsın bır ışık vardır ancak o ışığa doğru koşmak kurtulmak ısrtersın yapmazsın gıbı gıbı gıbı … Dipsiz kuyu? Çıkış? Çıkıştaki ışık? anlam veremedim:) ama galiba bu kadın çok mutsuz ve bak ben evlendim onunla ne hallerdeyim, garip ama seninle sanki dertleşmek istemiş, senin ne yapman gerekiyo bbu durumda tek kelime bile yazmamak, çetrefilli bi hayatları var anlaşılan, dolanıpta onlara bocalama derim

0|0
    0|0
    • yok buulaşmak gıbı bı nıyetım yok sadece neden yapabılmıs oldugunu düşündüm düşündüm işin içinden cıkamadım farklı dusunceler farklı bakıslar belkı yardımcı olur dıye anlatmak ıstedım hepınıze de tesekkur ederım gercekten

• Eski sevgilin ile yaşadığınız güzel şeyleri hala evliliğinde ima ediyorsa sıklıkla, bu bayan sana yakınlaşıp hakkında birşeyler öğrenmek istiyor olabilir.

0|0
    0|0
    • sölemem ;)

• İyi o zaman senin açından sıkıntı yok iyi ki kurtulmuşsun

• evet bencede

• demekki bişeyler seziyor ,yada yolunda gitmeyen bişeyler var

2|0
    0|0
  • sanırım eski sevgilinin şuanki ilişkisinde sorunlar var.. bu iyiye gitmediğinin işaretidir...

0|0
    0|0
  • kadın demek kı cok fazla yalnız konusacak bırı bıle yok etrafnda ve artk bunalms umutsuzca senden medet umuyor belkı arkadslıgına ve sohbetıne ıhtıyacı var

0|0
    0|0
    • benımle neden arkadaslık etsın kı hem ınsan dusunmez mı hıc ya yuvam yıkılırsa falan ne bıleyım nasıl guvenebılır kı

• karısın hesabından sana yazıyordur adam

0|0
    0|0
    • sanmam o kadar umarsız bır admdır kı o başka heyecanlar peşinde koşmaktan fırsat bıle bulamz böle oyunlara da aklı pek sarma z

• macera arıyor. bence hiç bulaşma ona. engelle gitsin

0|0
    0|0
    • öle yaptım sadece düşündürdü benı sebep ne olabılır dıe

• ben hıc düşünmedım onlara en ufak bır rahatsızlık vermedım

• afferin o zaman snaa.. hep böyle ol.. geçmişe bakma geleceğe bak hep

• bende çözdüm sanırım hemşire. belki ar oranı düşük olduğu içün konuşuyor( tahmin teabii ki)

0|0
    0|0
  • kocasıyla ilgili senden yardım istiyor heralde :(

0|0
    0|0
    • üzüldüm açıkçası ...

• haklısın.

• yanı

• psikolojik sorunları vardır belki yazdığı mesaja bakınca kurtlar sofrası falan değişik gördüm biraz

0|0
    0|0
    • benden de öyle düşündüm ve geri cevap da yazmadım ama bunun sonu gelmedı bir turlu hayatımda bırı var benımde sonucta , bu şekılde bana ulaşmaya calışması rahtsız ettı. sonucta sevgılım de gırıp cıkıo faceye msn e

• ailece manyaklar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eşiyle iletişim sorunu yaşıyordur. ondan öğrenmek istediklerini sana sorma düşüncesi taşıyor olabilir. arkadaşlık kurmaya çalışıyor bu yüzden

0|0
    0|0
    • sız olsanız kocanızın eskı sevgılısınden medet umarmısınız yada sıze verdıgı fıkırlere ne kadar guvenebılırsınız kı

• hayır tabi ki. ama kadıncağız artık ne kadar sıkıntı çekiyorsa son çare senden yardım alabilmeyi ummuş. eşinin de aklında hala siz varsanız onu kendinize nasıl aşık ettiğinizi vs öğrenmek istiyor olabilir. yerinde olsam engellerdim uzak dururdum

• engelledım zaten ... bulaşmasın hayatımı ona mahvettırmem ... o kendını sevdırecek dıe bana yaşamının her sanıyesınde değer veren ınsanı kaybedemem

• Belki de kurtlar derken seni kocasını anlatdı belki kocası onu aldatıyordur ailesini kurtarmak istiyor ama yapamıyordur yardıma ihtiyacı vardır kendisine sormayı dne

0|0
    0|0
    • onunla kocası hakkında konusamam... 2 yılımı verdım ben o ılıskıye ... ben yapamam ... yardım edecek baska bırını bulsun ...

• hiç cevap vermemeyı düşünüyorum ben ...

• kadın takıntı yapmış seni bence bulaşma boşver engelle gitsin senin başını ağrıtır

0|0
    0|0
  • Bence sen şanslıymışsın o kurtlar sofrasında sen olabilirdin

0|0
    0|0
    • allah korusun ya ..

• kimse bişey demiyor kötü değil ki mesela sen begendin:)

• ;) evet

Yükleniyor...