• Sor
  • Bence

Erkeklerin bıyık bırakmasını beğeniyor musunuz?

Kızların ne düşündüğünü merak ediyorum bıyık konusunda..genel anlamda erkeklerin bıyık bırakmasını beğeniyor musunuz ?

Güncellemeler:
bunu biraz da daraltayım şöyle ki esmer ,kısa saç ve bıyık .. burak özçivit mesela

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 57

Erkekler Ne Diyor 13

• kendine yer arıyorsun sanırım... :) sen yakıştırırsan yakışır.. başkalarını pek ilgilendirmez..

• beğeniyorum destekliyorum,sadece erkekler değil kadınlar çocuklar emekli dul ve yetimlerde bırakmalı.

• ben bırakmam ama bazı insanlara yakışıyordur muhakkak.

• Karadayiiiiiii

• Valla bıyık bırakmaya başladım. Tepkiler güzel. Bazılarına yakışıyor demişler ya, benim için oldu galiba :)

• Bana bak anlarsın moda'nın tanımı nedir.

• kirli sakal dan şaşmam. ama bi 10 sene sonra bende bıyık bırakmak istiyorum... tabi önce benim yakıştırmam lazım kendime...

• Bence bıyık artık demode olması gereken bir şey ama her ne hikmetse orta yaşlıları geçtim,benim yaşıtlarımda da aksine moda olmuş durumda.Kimisi sakaldan daha uzun tutar o şekilde bırakır,kimisi ise sakalsız bırakır.Ben kendime bıyığı yakıştırmam,hoşuma da gitmez bırakmak ama kirli sakal bırakırım ve hoşuma da gidiyor.Ama ayar olduğum bir konu var o da birçok işte ve şirketlerde sakalın yasak olması ama bıyığın serbest olması.Zaten bence ciddiyeti kılda tüyde aramak son derece abes çünkü ciddiyet o tarz şeylerde değil yaptığın iştedir...

• Bırakıyorum.. Sakal destekli orta derece palayım..

• bıyıgı sevmiyorum

• Bıyık seven var sevmeyen var, belli bir yaştan sonra bıraktım eşim kesinlikle izin vermiyor kesmeme :) profilimde resimlerimde var ben yakıştığını düşünüyorum

• ben bıyık bırakıyorum artık

• Kadın olsam bıyıklı erkekle öpüşmem :)

Yükleniyor...