Fotoğraftaki kadın 5 ayda bu hale gelmiş. En kolay ve hızlı nasıl kilo verebiliriz?

Fotoğraftaki kadın 5 ayda bu hale gelmiş. En kolay ve hızlı nasıl kilo verebiliriz ?Bu kadın 4,5 ayda egzersiz yaparak fit bir görünüme sahip olmuş...

1|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

• senin kilo vermene gerek yok ki

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Vay be çok iyi olmusss

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• sanmam. hadi oldu diyelim böyle olması mümkün değil cerrahi müdahle görmüş olması lazım çünkü derisi çok deforme olmuş böyle bir zayıflamada derisinin sarması gerekir

1|0
    0|0
  • Çok zor hatta inkansız. Vücutta sarkmalar olur ve spor ve egzersizle destekleseniz bile bu hale gelemez maalesef. Cerrahi operasyon geçirmesi lazım böyle olabilmesi için

1|0
    0|0
  • Bu kadın doğal değil.

0|1
    0|0
  • Kadının karnı photo shop

0|0
    0|0
  • azimle s*çan tuvalet taşını deler

1|1
    0|0
  • Seni fena yemişler hafız.

0|0
    0|0
  • Bu cevabı en iyi ben vereceğim, strroid yani doping kullanarak bu hale gelmiş ve seside erkeksi, yüz hatlarıda tabi... Naturel olarak bunu başaramazsın, sana 5000 tl' den aşağıda patlatmaz... 😉😎

0|1
    0|0
  • hızlı kilo vermek çok tehlikelidir aslındaç ben bu fotonun gerçekliğinede inanmıyorum. eğer çok hızlı kilo verirsen emin ol her yerin sarkar

0|0
    0|0
  • Yalan inanmayın hızlı kilo vermek sağlıksız

0|0
    0|0
  • sana doğru steroidi verebilecek dalınca cok uzman bir fitness antrenörü bul ve tüm antremanlarını onun gözetiminde yap. 5 ay sonra bu fotodaki kadar abartı olmasa da istediğinden cok daha iyi bir görünüme sahip olacağını garanti ederim.

0|0
    0|0
  • herkes fotoğraftaki kadın değil

0|0
    0|0
  • Yemeyeceksin mk :D

0|0
    0|0
  • low carb diyetiyle yapabilirsin ama diyetin yanında ağırlıklı spor yapman gerekiyor.

0|0
    0|1
  • bol bol koş :D Az ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Oha baya sıkı spor yapmış. Atıyorlar en az bir sene lazım buna

0|0
    0|0
  • Yok artık imkânsız gibi :)

0|0
    0|0
  • Oha değişime bak :-o

0|0
    0|0
  • İki türlü de iğrençmiş

0|0
    0|0
  • böyle olması imkansız

0|0
    0|0
  • deyişime bak sen :))

0|0
    0|0
  • Doğruluğuna inanamadım

0|0
    0|0
  • Mümkün degil 😒 hadi o şekilde zayiflamis olsa bile fit gorunmek o kadar kolay değil

0|0
    0|0
  • Bence protein tozu falan kullanmış nedir o kas ıyk😒

0|0
    0|1
  • Vay be değişim harika

0|0
    0|0
Yükleniyor...