Aşık olduğu insanın yaptğı her hatayı her yanlışını unutabilir mi?

aşık olduğu insanın yaptğı her hatayı her yanlışını unutabilir mi?aşk herşeyi affedebilirmi?

0|0
7|34

En İyi Erkek Görüşü

• Bilet hep karşıdakine kesilir de , ya bir gün affetmem dediğin hatayı bir şekil veya nedenle sen yaparsan ? Bunun sen de farkına vardığın gibi o da bunu anlar ya da öğrenirse ? Bu durumda karşındakinden ne beklersin sence ? Giyotin mi affedilmek mi ?

Buradaki ayrım sana doğru'nu gösterecektir.

1|0
    0|0
    • eğer öyle bşey yaparsm afetmsn haklı

• Değil , gerçek sevgi hesap pusulasının sonuçları ile değil , geride kalan insanın durumuyla ilgilenir. Göz göre göre azdım yaptım olayı olmaz ama insanın başına da bin türlü numara gelebilir, yaptın yapmadın konusu çok esnek bir kavramdır.

Güven herşeyden önemli . Tabii tekrarsız hatalardan söz ediyorum .

Benzetmek gerekirse , diyelim bir kaza oldu ve kol koptu yerine de dikilemedi. Tarafı söylemiyorum. Şimdi sen bu durumda onun yanında mı olursun ya da o senin yanında mı olur? Cevap bunda

• Boynuz kelimesi ucuncu sahsın ikiliye yapacagı haksız bir yakıstırmadır ve bosbogazlıktır. Ve dusunmeni değil , suc bu cezası bu hadi hareket et dediğimi yap emri gizlidir. Birinin arada olması evet uzucu olur ama gercek bu mu ?

Erkekler Ne Diyor 33

• " aşk herşeyi affedebilirmi" bu sözler ancak şarkılarda şiirlede olur, gerçekler öyle değildir. Aşk tarifi zor büyük bir tutkudur. ancak bu herşeyi affadecek anlamına da gelmez.

hatta bazen kullandığımız bir söz vardır "aşk gözlerini kör etmiş..." gibi. bu söz senin soruna bir nevi cevap olur. bu aşk körlüğü gerçekleri görememek durumudur. yani bazen affetmek istediğimizde o hataları görmezden gelmedir..

işin aslı aşk herşeyi affetmez, en önemlisi ise aşk asla İHANETİ affetmez..

0|0
    0|0
    • ihanet :) ozaman afettmemeliym :) bnde öyle düşnmştm

• anlaşıldı peki tekarar edeyim senin için AŞK asla ama aslaaa İHANETİ affetmez, affetmemelidir de..

anladığım kadarıyla sana acı çektirmiş bir yerde...

• bazen

belki

bazen

belki

0|0
    0|0
  • Ruyamda affeder

0|0
    0|0
  • çok sevdiğin aşık olduğun kişi seni bir aldatsında gör bakalım herşeyi ibaresinin affedilip edilmeyeceğini? Aşk bazı hataları affeder ama herşeyi değil canım

0|0
    0|0
  • Her zaman derim aşk, sevgi bunlar göze perde indirir. Sevdiğinin kusurlarını göstermez sana. Aslında yalan atıyordur inandırır seni hata yapar affettirir. Ayrılık vakti gelince de seni yakar bitirir. O zaman sevgilinin kusurlarını önüne serer gözden perde kalkar. Aslında sevgilinin ayrılmasından dolayı değildir bence o acı kandırılmaktandır. Kabullenememektendir...

0|0
    0|0
  • Önemsiz olanları tabi ki ancak öyle her hatayı affetmez. Zaten aşık olduğun kişi senin üzmek için yanlışlardan kaçınır. Kaçınmıyorsa uzak gitsin...

0|0
    0|0
  • Evet )) gerçek aşksa affeder :::)

0|0
    0|0
  • aşk insanı mallaştırdığı için affettirir. ettirmese daha iyi. insanın onurundan götürüyor.

0|0
    0|0
  • İhanet yoksa bu hatanın içinde. Her ne olursa olsun affeder eğer gerçekten aşıksa. :)

0|0
    0|0
  • İhanet hariç,aşağalama,kişiliğe yapılan hakaretler hariç bence affeder

0|0
    0|0
  • affeder bu kadar net ya. yapmıyorsa fazla sevmıyor ayrılmaya nıyetlıdır bence.ama bi kaç gün falan trip atsın bırakta bunları yapsın affedecek dedım dıye silip atmaz bi kaç gün boyle zuzuk asık trıp atar sen onun gonlunu alırsın olur biter

0|0
    0|0
    • :) aşk için affetmesi gerekn hatalarm olmadı hiç:)

• ee.. :) ama tabi diger arkadaşların dedıgı gibi de olaylar varsa tabi affedilmez.eften püften şeylerse sorun degıl onlar dedıgım gibi işte trıp atar sen onun gonlunu alırsın olur biter.

• Affetmez, affetmemeli.. İnsanların sabit değerleri vardır, namus, vatan, din, aile, vatan gibi, bununla ilgili yapılan bir yanlışı affetmek mümkün olmaz. Ben böyle bir konuda affetmem. Saygılar:)

0|0
    0|0
  • Aşk affetmez, çaresizlik herşeyi affeder.

0|0
    0|0
  • Aşk herşeyi affettirir mi bilmiyorum ama her zaman 1 şans daha verirsin :)

0|0
    0|0
    • ya şans vereblcğm bi knu değilse ?ihanet gbi?

• gururmu almam aşk için ayakla altna

• Hayat senin kararlarını veren sensin ama gerçek aşk ise olacak olan bu

• hayır. dediğin ancak şarkılarda olur

0|0
    0|0
  • Hayır af etmez, Her hata mutlaka iz bırakır, her ne kadar Af edilmiş gibi yapılsada...!

0|0
    0|0
  • eyer adı aşksa evet ama aşık olmak bılındıgı gıbı kolay olmuyo

0|0
    0|0
  • belli sınırlara kadar ne yazık ki evet

0|0
    0|0
  • affettırebılıyorsa sıkıntı beyınde demektir bence

0|0
    0|0
  • hayır tabiki.aşk ihaneti affeder mi?

0|0
    0|0
  • tabi degil aşk herşeyi affetmez

ben aska inanmiyorum

0|0
    0|0
  • aşk herşeyi affeder..

0|0
    0|0
  • affetseydik burda millet feryat figan olmazdı heralde 2 senedir. :))

0|0
    0|0
  • gerçek olan aşkta yalan aldatma olmaz

gerçek aşkta herşey unutulmasada affedilir bence

0|0
    0|0
  • yalanı belkı ama aldatmayı asla affeftmez

0|0
    0|0
  • kesinlikle eder

0|0
    0|0
  • İhanet sadakatsizlik ve yalan dışında bazı şeyler affedilebilir ama bunlar asla affedilemez

0|0
    0|0
    • katlıorm.

• 4 Ağ ağladım her gece abartmıyorum her gece bir yerde gözlerim dolardı hep ama o yatağa girdiğinde yanlızlığın onun eksikliğinin soğukluğunu duyardım sesi kulaklarımdan gitmezdi sanki hep benimle konuşuyordu sonra yavaş yavaş rüyalarımda olmaya başladı herşey o kadar güzeldiki tekrar barışalım diyordu ama ben uyandığımda herşeyin saçma bir hayal olduğunu görüyordum ve uyandığımda bir kez daha ağlıyordum ve ne mi yapıyor o şimdi benden daha kötü ona değer vermeyen birinin kollarında nefes nefese.

• dşünmek sewmek aşık olmk en büyük zaafmz

• Şarkıyı dınlemelısın ''Aşk herseyı affeder mı :))

0|0
    0|0
  • ne içipte affedion sen şampiyon?

0|0
    0|0
  • 1 hatayı affetmek diğer hataların yolunu açmaktır.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 7

• affetmez. Aşkı bilemem ama ben affetmem :D Başta aldatılmak olmak üzeree

0|0
    0|0
  • hata hatadır bunun baska bır sıfatın arkasına saklayamazsın ... sakladıgını zannedersin ...!

0|0
    0|0
  • affetmezzzzz

0|0
    0|0
  • basta affder gibi gözükür ama en ufak bi hatada hersey gün yüzüne cıkar yüzüne vurur herseyi

0|0
    0|0
  • İhaneti affetmez affetmemeli

0|0
    0|0
  • Affetmemeli.

0|0
    0|0
  • Affetmez .

0|0
    0|0
Yükleniyor...