Sevdiğim insanın önceki sevgilisini unutamaması.

4 yıldır fazlasıyla yakın olduğum bi kız var. Bundan 1 yıl önce açıldım ve arkadaş kalalım falan dedi.Bende sildim işte. Aradan zaman geçti unutum oh be derken. Mesaj attı sensiz olmuyo bi boşluk var gibisinden. Bende slk direk atladım işte çat yediden aşık oldum.Eskiden face şifresine kadar bilirdim.Bi deneyim girebilcekmiyim dedim ve girdim.Kendime hakim olamadım ve mesajları okudum.Önceleri çıktığı bi çocuk vardı. Arkadaşlarına falan onu sormalar falan. Bide üstüne facede eklemiş. Lan ben bi kötü oldum varya. Abi anlamıyorum madem böyle yapacaktın niye yazdın niye yeniden hatırlattın kendini. Burayada bu şekilde içimi döktüm sağolun.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• sende bosver donme ygeri mesaj yazma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ne adiymiş - seni yedek yapmış - o diğeriyle işi garantileyene dek boşta kalmamak için seni kullanıyor. belki onla olmazsa da senle idare edeecek

0|0
    0|0
  • o kızı unut bence seni sevmiyo sadece kullanıyo seni seven ve seninde biseyler hissdecegin birinin karsına cıkmasını bekle

0|0
    0|0
  • sevdigin kişinin içinde başkası varsa elinden ne gelirki savasamazsın bile. kurtar kendini kurtabilirsen.

0|0
    0|0
  • bnce onu untmk için sana sığındı sana mesajı bndan atmş olablr...

0|0
    0|0
  • Yarabandı nıyetıne yaklasmıs ıste

0|0
    0|0
  • kızın bence kaşııntısı var yada sen onu o sure ıcerısınde arayıp sormadıysan hırs yapmıs bellı salla gıtsın bence sıfreyı sen gır kıskan falan dıye deggıstırmemıstır emın ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hiç üstüne düşme, tekrar unutmaya çalış

0|0
    0|0
  • senin işin çok zor be hacım.. Allah yardımcın olsun..

0|0
    0|0
Yükleniyor...