Uyku felciyle ilgili değişik deneyimleri olanlar var mı?

ben sık yaşarım bunu. bu akşam da oldu. yalnız bu seferkinin ilginçliği konuşma duymamdı. hızlı ve farklı dilde ( ya da anlamsızdı ). bir şey anlamadım ama baya merak ediyorum. o anı çok önemsiyorum ve önceden bir şey duyma isteğiyle yattığımda tam duyacakken korkup nasıl olduysa uyanıvermiştim ama bu sefer kelimeler gürül gürül aktı gitti. bir de öncekilerden farklı olarak biri daha varmış gibiydi yanımda.

ben bu ana taktım. aslında bu olaydan ne beklediğimi de bilmiyorum ve ne kazanacağımı da. ama içimden bir ses önemli diyor. sizce bunun üzerinde durmak saçma mı? yada aranızda bu anı önemseyen değişik deneyimleri olanlar var mı?

Güncellemeler:
ben bir şey duymak isterken böyle hayatımın bilgisini alacağımı falan düşünüyordum :D. ( sizce saçma mı bu ) beni hayal kırıklığına uğrattı biraz. ya da kendi kendime dengemi bozuyorum.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• halk arasında karabasan olarak bilinir..benimde yaşadığım bir durumdu ben ciddiue almadım ama taki yine bir uyku felcinin yada karabasan etkisinde kurtulduğum an yatağımın baş ucunda bir kaç saniyeliğine göz göz geldiğim ama hala neye benzediğini konusunda iç bir fikrimin olmadığı ufak tefek bir varlkla görene kadar...

1|0
    0|0
    • ya aslında öyle bir şey bana da oldu. :) ama onun kim olduğunu ben biliyordum. kendi kendimle karşı karşıyaydım.

• peki sen anlamlar yüklüyor musun. ben bu anların beni çok önemli bir bilgiye kavuşturacağına inanıyorum. öyle bir inancın?

• sanırım benzer konular üzerinde farklı zamanlarda deneyimler edinmişiz...bir dönemler parapsikoloji psisik güçler ile ili okadar çok kitap okudum araştırma yaptım...belkide bir ara kendimi kontrol edemiyordum...ilk anlarda bana sıradan bir durum gibi geliyorsu ne zaman o ufak tefek tanımsız varlığı gördüm yazdığm gibi araştırmalar yapmaya başladım...ruhsal yönden iyice bocalamaya başladım..yanlız bir detay düşmete yarar görüyorum her insan yaşayabilecği sıradan anlar değil

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir ara sık yaşardım sonraları düzeldi eğer kurtulmak istiyorsan

1.Adam akıllı bir yastık seçimi

2.Nevresim çarşaf falan değiştir

3.Uyumadan önce su iç

1|0
    0|0
    • kurtulmak yerine üzerine iyice düşeceğim sanırım.

• Düş düş iyi olur =)) astral seyahate falanda çık

• Ürkütücüsün;)) gizli haklii..

1|0
    0|0
    • hami varlık diye bir şey var. belki o. duruişitiyle alakalı olabilir.

• bende 3günün 2gününde yaşarım bunu. bazen dinlediğim bir şarkı yüzünden bile olabilir

1|0
    0|0
  • pek takılmıyorum ama çok önemliyse hipnoz yapanlarla iletişime geç

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hami varlık dediğin nedir?

1|0
    0|0
    • internette yazdığına göre insanın tekamülünde yardımcı olan varlıklar.

yalnız bu biraz inanılmaz geldiği için kendi kendime yardımcı olma, ben de gizli kalmış bir iç sesi açığa çıkarma diye düşünmek daha iyi. :) gerçi bu da saçma biraz ama neyse.

• karabasan bu panpa :((8

1|0
    0|0
    • hami varlık diye bir şey var. belki o. duruişitiyle alakalı olabilir.

Yükleniyor...