Arıyorum telefonu kapalı şarkı söyleyecektim ona

biraz içtim şarkı söylemek istiyoruz ama kimse yok küstük onunla nerdeyse 2 ay oldu ama şimdi arıyorum kapalı telefonu şarkı söylemek istiyorum ona önceden şöyle derdi utanır soyleyemezdim ama şimdi söylemek istiyorum ıstanbulda değil kendisi ne yapayım şimdi onu istiyorum hemen şimdi sesini duymak istiyorum ne yapayım önünde de polis var yolunu değiştirdim sallana sallana gidiyorum niye bulaşmıyorlar bana

Güncellemeler:
Gece saçmalamışım gizliye alayım soruyu daha fazla rezil olmayalım bari geçici olarak verdiğimiz rahatsızlığın kusuruna bakmayın gençler insanlık hali :)

0|0
8|2

En İyi Erkek Görüşü

• tren kaçmış yapacak bişey yok istediğin anda değil istenildiğin anda yapmalısın bazı şeyleri

0|1
    0|0
    • hayatımda hiç söylememiştim o zaman belki kötü sesim olacaktı kötü söyleceyecektim ama ona çok güzel gelecekti söyleseydim haklısın.

• bir kere bitti denildimi tekrar aynı duygularla başlamak imkansız gibi bişey ama umarım gönlünden geçen neyse onu yaşarsın

• mucize bekliyorum bir nevi..

Kızlar Ne Diyor 8

• onun arabasi var guzelmi guzel. lalala

0|0
    0|0
  • peki içmemiş olsaydın...yine ona şu an şarkı söylemeyi,sesini duymayı isteyecekmiydin?

0|0
    0|0
    • söyleyemezdim ki gururum izin vermezdi bu yüzden iki aydır konuşmuoyurum küstüm ona kırdı beni ama şimdi söylemek istiyorum bir kere çok zorlamıştı söyle diye söylememiştim o zamanlar aramız güzeldi ama seviyorum şimdi sesini duymak istiyorum hemen şimdi söyleyecem ona herşeyi seviyorum işte l

• bu kadar sevıyırum dıyorsun degmezmı sence..en azından kafanda ozluyor mu unutuyor mu canlı canlı yerınde tespıt yaparsın olmamı:)

• Detaya girmeyin doğum gününde gittim buluşmadı benimle onca yol gittim bu yüzden sıkıntılı bir durum yani

• Kafa bir milyon

0|0
    0|0
    • kendimdeyim ben çok içmedim dört bardak içtim

• Hep böyle olur konuşmak istersin ulaşamazsın.

0|0
    0|0
    • niye ki böyle üzülüyorum ama

• Üzülme belkide ayık kafayla olduğun zaman iyi ki ulaşamadım diyeceksin .

• mesaj yazdım ona çok hem de çok uzun kızcak bana yine anlayacak içtiğimi

• Ne söyleyecektin?

0|0
    0|0
    • çok seviyorum onu abla 2 aydır susuyoruz adyanamıyorum artık çok sevdiğimi söyleyecem ayrılık zor gelir sel olur gözler erir gittiğin günden beri anılar bana can verir yar anılar bana can verir bekledim gelmedin ağladım görmedin özledim bilmedin sen gelme yine beklerim açsa açmıyo kapalı ama

• 24 yaşındayım kötü çocuklarla arkadaştı terbiyesiszlerdi onlarla nasılarkadaş olursun dedim onlar benim arkadaşım seni ilgilendirmez dedi kırgınım ona

• Boşver öyleyse

• geçen soru sormuştum bununla ilgili sende cevap vermiştin.

tekrar aynu şeyi yaptın demek ki :/

0|0
    0|0
  • noldu neden ayrıldınız ki?

0|0
    0|0
    • kısıtlamışım onu karışmışım arkadaşlarına kötüydü arkadaşları karıştım olma onlarla arkadaş dedim nasıl olursun dedim hep küfür ediyorları kızdım bağırdım seni ilgilendirmez dedi peki dedim sustum iki ay ama şarkı9 söylemek istiyorum şimdi ona önceden söyle derdi söylemezdim şimdi söylemek istiyorum işte sırtını dönemez bana ağlıyorum şimdi ne yapayım sesini duymak istiyorum onu istiyorum ama yok ne yapcam

• off uzulme beni de uzdun :(( 2 ay olmus bide hicmi aramadı sormadı ya boyle bi sebep yuzunden ayrılırmı insan ben sevdigime bunu yapamazdım sen belliki cok seviyosun bence yarın olsun onunla yuz yuze konus telefonla falan olmaz konusun barısın :(

• çok uzakta ki o burda değil barışır mı ki kırgınım ama ben seni ilgilendirmez dedi nasıl ilgilendirmez ki beni ben onun canıyım ama

• tamam panpa.

1|0
    0|1
    • haklıyım di mi ama

• dalga geç abla anlamıyopsun işte

Erkekler Ne Diyor 1

• sen yat uyu panpa gec oldu. yarin pisman olcagin seyleri yapma hic haklıysan gurura devam.

0|0
    0|0
    • mesaj yazdım pişman olcam heralde yine döktüm herşeyi mal gibi nasıl kurtarcam şimdi paçayı

Yükleniyor...