Eski sevgilim kaza yaptı, görmeye gitmeli miyim? Hak ediyor mu böyle bir şeyi?

eski sevgilim kaza yaptı.görmeye gitmelimiyim?biz ayrıldıktan iki hafta sonra yaptı kazayı.ayrılma nedenimizi belirteyim.ESKİ SEVGİLİSİNİ UNUTAMAMIŞ OLMASI.yinede tanıdığım için geçmiş olsuna gitmeliyimi.ne dersiniz? özellikle erkekler siz ne düşünürdünüz eğer başınıza böyle bişey gelse ve o kız arkadaşınız sizi görmeye gelse

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bence git insanlık görsün kendi insan olmamış bari senden görsün

1|0
    0|0
    • haklısınız.siz olsanız ne düşünürdünüz.gelse yani sizi görmeye böle bir drumda

• yaparsın:D

• :(( Olmuyor o kadar çok bağlanıyorum ki sadece bana ait olsun istiyorum :((

Erkekler Ne Diyor 11

• Onu görmeye gitmen aranızdaki geçmişe saygı duymandır. Gitmemen sadece çıktık işte takıldık bir süre gibisine gelir. Gitmen ona geçmişine yaşadıklarına ve senin kişiliğine saygı duyduğunu gösterir. Ama gitmeklede hemen yelkenleri indirme umut bekliyomuş gibi olursun.

0|0
    0|0
    • yelkenleri indirmek değilde.onu o halde görürsem üzülürüm yani hasta olarak.çok ağır bir şekilde kaza yaptı çünkü.

• gidersen, hala senin onu sevdiğini düşünecek. senin, ona olan duygularından dolayı gittiğini düşünecek. gitmezsen, hem bir insanlık görevini yerine getirmemiş olacaksın hem de senin ona kızgın olduğu düşünecek. belki sildiğini, belki nefret ettiğini...

iki ucu boklu değnek. en iyisi sen hiç duymamışsın gibi davran bence. karar senin.

1|0
    0|0
    • Bak yokluğumdan yararlandın soru okur okumaz aynı şeyleri yazmayı düşündüm iki ucu dahil.Düşüncelerimi çalmaa :))

• Ben kimsenin hiçbir şeyini çalmam :p

• sevdiğimi düşünmesi umrumda değil çünkü bunu zaten biliyor.

• eski sevgiliyle görüşülmesine karşıyım. üstelik de üzerinden çok uzun zaman geçmemişken görüşmek hoş değil.

0|0
    0|0
  • O kişi ile sonuçta bir geçmişiniz var. Eğer kavga gürültü çirkin biçimde ayrılmadıysanız gidip bir geçmiş olsun demen gerek.

0|0
    0|0
    • hayır hiç kötü ayrılmadık.diyorum zaten sesimizi bile yükseltmedik birbirimize ama neyse artık.kaza yaptığı haberini aldığımda hüngür hüngür ağladığımıda biliyor.tek yapmam gereken gitmek ama cesaretimi toplayamıyorum .s

• umursamamak mı? :D canımdan can gitmiş gibi hissettim yaa..

• Sana verilen tavsiyelere istinaden umursamamak dedim.

• Gitsende olur gitmesende. Gidersen geçmiş olsun dersin. Nasılsın dersin sonra çıkarsın. Gitmezsende kimse neden gelmedin demez...

0|0
    0|1
    • haber gönderdim geçmiş olsun diye.isterse oda gelebilir demiş.bilmiyorum onu o halde görürsem dayanamam.beni öyle görmesini istemıyorum.

• :) Kolay gelsin...

• eyvALLAH.

• ilişkiniz kaç ay sürmüştü?

0|0
    0|0
    • ay mı?.d 2 haftaya ne dersin

• yok :D doğum asker eğlencesinden dönüyordu:D

• doğum asker karışmış.s :d asker eğlencesinden dönuyordu

• git be insanlık hali fesat düşünmez

0|0
    0|0
  • sadece ara ama gitme

0|0
    0|0
  • bu kadar kotu olmayin gidip 2dk gecmis olsun diyip gelirsin

0|0
    0|0
  • seni sevmeyene asla sabır gösterme çünkü sabrının adı yüzsüzlük,fedakarlığının adı eziklik,sevginin adı kişiliksiz olur

0|0
    0|0
  • Bence gitmelisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bende geçen sene aynı durumu yaşadım ve şu an kendimi senin yerine koydum o kaza yapsa görmeye gider miydim diye hayır gitmezdim. Hakedip haketmeme değil olay ama gitmenin çok fazla bir önemi olmayacak gitmesende kimse farketmeyecek.

1|0
    0|0
    • haklısın.acayip moral bozdun yanlız saol:D

• Moral bozmak istememiştim :) Kendin bilirsin ne yapman gerektiğini ama bu hiçbir şey değiştirmeyecek demek istediğim o..

• kör ölür badem gözlü olurmus s... et arkadasim degmez, boslugunu dolduran biriydin onun icin. Allah vermis dicem ama kimbilir kimin ve neyin ahini aldi

1|0
    0|0
    • ohhaa ohhaa bu ne ön yargıdır!

• yazın ayrılmış.ozamndan beri ilk benımle çıktı.bu zamana kadar arayıp sormuyor kızı benle ilişkiye başladıktansonra konuşmaya başlıyor.erkeklerin sorunu ne abii!

• sorunu boslukta dolacak enayi, ve yan cebinde duracak cicek ariyorlar ama fark etmiyoruz ki ari gelip sokabilir diye

• Bence gitme sadece ara onu veya ailesinden herhangi tanıdığın varsa onu...geçmiş olsun dileklerini ilet sonrada kapat..

0|0
    0|0
  • Bence gitme canım. Haketmiyor değmez..

1|0
    0|0
  • Kesinlikle gitme geçmiş olsun da deme.

0|0
    0|0
  • kesinlikle gitmezdim.

0|0
    0|0
  • gitmemelisin tabi ki - unutamadığı eski kız arkadaşı gitsin ziyaretine - sana ne...

0|0
    0|1
  • Seni mi başkasını mı unutamamış.?

0|0
    0|0
  • Gitme bence unutamadığı eski sevgilisi gitsin

0|0
    0|0
  • Git, muz da götür giderken.

0|0
    0|0
  • Git.