Spora başladım elim ayağım tutmuyo?

dün 4. günümdü ve dün adaptasyon programına başladık hafiften ama hafiften diyorum buraya dikkat - ağırlık çalışmalarına başladık ama elim ayağım tutmuyor ve devamlılığı sürdürebilmem için bugünde gidebilmem lazım ama gittiğimde nasıl yapıcam bilmiyorum elim ayağım gerçekten tutmuyor güç derman kalmadı çok zorud napıcam ben?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• 1 dün ara vererek gitmen lazım.. hergün için se iyi beslenmen lazım.. o da yoksa suplament kullanmalısın..

0|0
    0|0
    • bana her gün gelmen daha iyi demişti :(

• peki gün aşırı mı öneriyorsunuz hocam?

• ben öyle yapıyorum.. profil resmimdeki gibiyim.. definasyona başlamadım..

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok yüklenme kendine. Sakat kalırsın bak

0|1
    0|0
    • ne göstermişse ne önermişse onu yapıyorum yapamayınca moralim bozuluyo :( :( çok güçsüzüm ben :(

• Yavas yavas alisirsin. Bir anda zorlama. Yoksa hemen bıkarsin ve yapmak istemezsin

0|1
    0|0
    • ama hocamızın verdiğiklerini uyguluyorum 3 step 12'er tane diye :( yapamazsamda başaramam ama

• ya 1.500 tl aldılar daha 1. haftam şimdi maaşı mı beklesem yoksa verdiğim parayamı acısam salak gibi aceleden yazildim öff.. teşekkürler :)

• Sen karar ver. İyice dusun :)

Erkekler Ne Diyor 2

• beslenmen aynı değişmedi ondan spor amacı önemli

0|0
    0|0
  • alışırsın sabır

0|0
    0|0
    • bugün napıcam onu bilmiyorum hiç bir harekete yapamam bu halimle bir yerim tutmuyo :(

• gayet fitsin usta iyi vücüdun olur

• dahada kilo almalıyım ama dimi sonuçta spor yaparken güç kaybedicem terleyip kilo vericem onları telafi için :))

Yükleniyor...