Eşlerin birbirinden sakladığı sırlar olmalı mı?

Karı koca arasında sır olurmu olmalımıdır herşey kocaya anlatılırmı merak ettiğiniz merak etiğimiz herşey burada meleklerim...

Eşler arasında sır olurmu meleklerim? Varsada ne tür sırlardır sizce?...

mesela arkadaşınızla bir konu konuştunuz ve arkadaşınızın evli bir adamla ilişkisi olduğunu öğrendiniz bunu eşinize söylermiydiniz yada eşinizin size söylemesini beklermiydiniz böyle bir olay karşısında. veya karsı cınsten hoslanan bırının sıze teklıf ettıını acıklarmıydınız esınıze partnerınıze

Güncellemeler:
herkesin kendine has gizemi olmali.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Soylemezdim, soylemesini istemezdim. Milletin dedikodusundan daha onemli mevzuları konusmayi ve ikimizi ilgilendiren olaylarda sir olmamasını tercih ederim. Ha, aramizda sir olmamali tabi ama herkesin kendine has gizemi de olmali.

0|0
    1|0
    • cok haklısın hersey paylasılmaz bazı seyler paylasılınca zarar verır bazı seylerde ozel kalmalı sır olmalı

• Baskalarindan konusmak gereksiz

• kesınlıkle gundemı mesgul etmeye gerek yok

Kızlar Ne Diyor 1

• her sey ortaya cıkar ya bu yuzden söylerdım ama gercekten eşim agzı bos bı ınsan değilse hemen oda arkdaslarına anlatacak bıryse kucuk sırlarım olurdu elbet yanı bu tamamen eşe bağlı bişi. eşler arasında sır olur ama buda kendı aıleleryle ılgılıdır dye dusunuyorum ben :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• her şey eşle paylaşılmaz. özellikle başkalarının özel yaşamları size sır olarak verilmişse onu eşiniz de olsa paylaşamazsınız. hakkınız yok. size güvenerek biri sır verirken sizin paylaşmanız doğru değil.

başınıza gelen herhangi basit bir olay eşinizi kötü bir olaya sürükleyecekse eşinizle paylaşmanız doğru olmaz. örneğin. kadına biri laf atmış kocasına söylemesi gerekmez. yada kadının biri adama kaş göz etmiş hanımına söylememeli. bir öfke doğurup kavgaya neden olabilir.

0|0
    0|0
  • Eşten tek saklanılacak şey, Ona yapacağın süpriz şeylerdir..

Gerek yok bence bişey saklamaya, sonuçta bi kaderi paylaşıyosunuz, eğer bişeyler saklanılacak veya gizlenip söylenmicekse o ilişkide sorun var demektir bence.

1|0
    0|0
Yükleniyor...