Kendinizi motive etmek için neler yaparsınız?

Herkesin kendisine göre hayata hedefine veya istediği bir iş başarı için kedisini motive etmek adına yaptığı eylemler muhakkak vardır.Ben Eric Thomas çok dinlerim.Kendimi motive edip doğru şekilde odaklanmamı kolaylaştırıyor.

Eric Thomalink

Mottosu:“When you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful.”

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• özel bi çaba harcamıyorum bu içimde patlamayı bekleyen volkan gibi bir anda kendi kendimi motive ediyorum zaten :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• genellikle çıkar dışarda dolaşırım düşünürüm :) dışardaki değişikler beni herşekilde hayata motive eder :)

0|0
    0|0
  • gerçekten istemem yeterli. içten gelen bir isteyiş olmalı.

0|0
    0|0
  • koşarım, koşarım, koşarım, yorulurum, uyurum, unuturum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok özür diliyorum kaba bir tabir olacak ama g*tümün gönlü olduktan sonra motivasyon falan hikaye :D her türlü hedefe kilitlerim kendimi

0|0
    0|0
  • genelleme yapmak zor sonucta yapılacak ıse gore degısır. tasarımın bıyerınde takılmıssam desen yaratmam gerekıyosa tavandakı deformasyan yollarını ızleyıp bı sonuca varırm konu teorıyse sakınlesıp muzık dınleyerek tabırı caızse dınlemek ıcın dııl kafayı kırmak ıcın ne caldıgının onemı yok dusunmemeye ıterım kendımı zıhnımı bosaltırım aranılan cozume gore motıvasyon saglama yolu degısır sonucta adam oldurmek ıcın motıve olmaya calısırken tavanı ıncelemem bı sonuc vermez

0|0
    0|0
  • Muhabir: Günde 8 saat antrenman yapmaktan sıkılmıyor musunuz?

Muhammed Ali: Günde 8 saat antrenman yapmaktan sıkılıyorum, hatta nefret ediyorum boksu bırakma seviyesine geliyorum ama ben ŞAMPİYON olmak istiyorum

Bu diyalog çok şey anlatıyor;)

0|0
    0|0
  • Her antremandan önce : link

0|0
    0|0
  • duşa girerim 1 saat kadar kalırım, çıkınca bişeyler atıştırır kendime gelirim...

0|0
    0|0
  • Ben nargile icerken hayattan baglantm kesiliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...