Evli erkeklerin neden gözü dışarıdadır?

Bu konuda bilginiz var mı? Neden hep evli erkeklerin gözü dışarıdadır?

2|0
20|31

En İyi Erkek Görüşü

• evde huzuru yoktur, eve geldiğinde onu mutlu eden bi hanımın yerine , sürekli dırdır eden şikayet eden hiçbişeyi beğenmeyen bi kadın vardır. zaten bütün gün yorulmuştur, hayatın zorlukları da bir yandan, eve geldiğinde adam dinlenmek derdi tasayı unutmak ister ama kadın tuzu biberi olur. adam evde durmaz kaçar başka limanlara. şunu hiçbi zaman unutma : eğer evleneceksen erkeğine evde huzuru yaşatacaksın, adam zaten huzur için evlenir, o evde huzur yoksa adam niye evlendi o zaman ? bekar kalırdı daha iyi.

3|2
    2|0

Erkekler Ne Diyor 30

• genelleme olarak degerlendırıp kısısellestırmıorum ama herkes ole dııl emın ol. erkekte de vardır suc muhakkak ama kadında da vardır sonucta yıne genellemeye gıdersek ınsanlar bırbırlerını tam anlamıyla tanımdan evlenıyolar. nasıl gormek ıstersen ole gorursun kız arkadasını evlenınce bı panter olcagını dusunursun yada ne bılım eglence duskunlugu sona ercek dıye umut edersın ama ole olmaz sonuc pencederen dısarı bakerken bulursun kendını tabı bıde adam asagılık bırı dıılse bırazda kadına bakmak lazım kımse mutlu olmadıgı zorunluluktan kaldgı bı ortama adapte olamaz daha ıyısının potansıyelı oldugu surece

0|0
    1|0
  • Ciddi bi sorunu olabilir kimseye anlatamadığı mesela ev onu boguyodur dışarıda arkadaşlarıyla yada yalnız kafa dağıtmak istiyordur hemen aldatıyo demeyin bi kerede be

1|0
    0|0
  • sizlere sormalı, nedir bu kadınların kızların evli erkeklere karşı sempatileri.?

3|1
    1|0
  • Gizliler gerekli olan herseyi yazmislarr:))

1|1
    1|0
    • DOGANIN KANUNU BU :D

• abow bedduaya bak :D

• Hakketmemis mi!;)

• Şu zamanda cinsler arasında pek fark yok.

2|0
    0|0
  • Valla hepsinin gözü dışarıda felan değil hakkını yemeyin karısına sadık olanların şimdi

he dışardaysa adamın gözü o zaman biraz da evli olduğu kişi dönsün kendisine baksın.

bunu sadece erkekler için demiyorum evli kadınların da bi kısmının gözü dışarıda ona bakarsan.

aynı mantık kimin gözü dışarıya kaydıysa diğeri bi dönüp kendine bakacak.

nerde yanlış yaptım neyi yapmadım diye.

ama şu da bi gerçek evliliklerde bir zaman sonra kadın ya da erkek kendini salıyor.

bu da diğerinin ufak ufak ilgisinin başka mecralara yönelmesine neden oluyor...

0|0
    0|0
  • Elde var 1 yedek pesindeler :)

3|0
    0|0
  • Para var cepte zaten bir hatun var mantığı olabilir..

1|0
    0|0
  • Ya eşi yetersizdir, ya eşi isteksizdir ya da kendi şeref...dir :)

2|0
    2|0
  • evdekinden doymuştur alışılagelmiştir... not: bekarım henüz :)

1|0
    0|0
  • değişik zevkler peşindedirler ama eşlerinin haberi yok zaten duyduğundada eşi bu seferde intikam peşinde gidecektir :))

0|0
    1|0
  • Hep mi ? Boyle bi genellemeyi neye gore yspabiliyosun ki

1|0
    1|0
  • Hepsi değil tabiki, ama gözü dışarda olanlar ise cinsellik ön planda tutarak, başka maceralar arıyolar.

1|0
    0|0
  • bir çok sebebleri var eşi ile cinselliği istedıgı gıbı yasayamadıgı ıcın... duygusal olarak anlayıs gosterılmedıgı ıcın bır kadından ufakbır ılgı gordugunde ... kadınların tahrik edici gıyımlerinden... say say bıtmez .. bır erkek aldatıyor dıye bırsey yoktur kadın kadınlıgını yapamıyordur (benım fıkrım) nerde o eski anadolu kadınları

0|0
    2|0
  • Her gun tatlı yenmiyor arada bi turşu yemek lazim demisti bi arkadaşım

1|0
    2|0
    • her gun aynı yemegı ısıtıp sofraya sunmazsın dimi bozulur...?

• bence oyle degil ben ayni yemegi yerim her gun . En azından zehirlenme tehlikem olmaz :-)

• sevmedikleri için

0|0
    0|0
  • Evlendikten sonra kadın kadınlıgını unutrsa erkek o kadını dışarda aramaya baslar bilmem anlatabildim mi

0|0
    0|0
  • çok eşli oldukları için

1|0
    3|0
  • belki vücudu dışlamışstır ..

0|0
    2|0
  • Evli erkekler olarak değil biz erkekler olarak hepimizin gözü dışarıda:)

0|1
    0|0
  • elde etmiş istediğini artık basıasnın pesinde :)

0|0
    0|0
  • açlar eşleri varken yazıkya eşlerine gerci kadınlarda erkekleri geçti aldatmada

0|0
    0|0
  • Günahtan korkmadıkları içindir.

0|0
    0|0
  • değişiklik aradıklarında

0|0
    1|0
  • Eşinin çok büyük payi var bunda. tabiki herkes için gecerli degildir ama. bende Oyle oldu en azından

0|0
    2|0
    • evet isinize gelmeyince kendi hatalariniz yoktur karsi taraf bunun sucunu tasir bu karakter meselesi kardesim ayrilirsin madem esin sana ilgiyi göstermiyor istedigin seyle ilgilenirsin

• ERKEĞİN İSTEDİĞİNİ VERİN GÖZÜ DIŞARDA OLMASIN

0|0
    2|0
  • hazırda vardır zaten bitane

0|0
    0|0
  • çoğu kişinin cinsel açıdan gözü dışarıda oluyor eşi kendini salmışsa artık o eski heyecanları kalmamışsa adam kafa dağıtmak için kaçamaklar yapıyor, ailevi yükümlülüklerini yerine getiriyorsa bu durum bence sorun olmamalı. ne bileyim eşini terslemiyorsa gayet ona iyi davranıyorsa ama ara sırada çaktırmadan kaçamak yapıyorsa , sorun olmaz :))

0|0
    2|0
  • ne kadar öyle erkek varsa bir okadar kadın var sözü edilmiyor sadece.. evli erkeklere ilgi duyan kızlarda başka bir muamma

0|0
    2|0
  • farklı konbinasyonlar deniyodur ;)

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 20

• x1 : Hem yakışıklı görüyorum hem de kadınların beğendiği başka özelliklerim var. Karımı çok seviyorum, o da benimle ilgili özellikleri seviyor ama o zaten elimin altında. Bazen kendimi güçlü hissettirecek şeyler istiyorum. İşte o zaman yeni bir kadın buna cevap olabiliyor.

x2 : Karım yaptığım her şeyde bir hata bulur. Onun gözünde her zaman uygunsuz şeyler yapan birisiyim. Bu nedenle de beni cazip, ilginç, akıllı ve komik bulan kadınlar gördüğüm zaman dayanamıyorum. Kendimi o zaman yeniden doğmuş gibi hissediyorum.

x3 : Kendimi yakışıklı buluyorum ve birisi benimle ilgilendiğinde çok mutlu oluyorum. O zaman kendimi, kısa bir süre bile olsa dünyanın en hoş ve başarılı erkeği gibi görüyorum. Beni aldatmadığı sürece karımdan ayrılmayı da düşünmem..

1|0
    0|1
  • yasaklar cezbeder heralde ondan birde eşini elde etmiş olmanın verdiği rahatlık

2|0
    0|0
  • cünkü genelde cok minimal istisnalar haric, banal yaratiklar olduklari icin!

1|1
    1|2
  • Hepsi öyle değil abartmayalım.İffetine mukayyet olanlar da var:)

2|2
    0|0
  • kadınlarda bayılır evlı erkeklere sankı ıyı bıseymıs gıbı ınsan korkar gunah ıslemekten hıc anlamıorm bole kadınları erkeklere gelınce gozlerı dısarda degısıklık ıstıyorlar sanırım cok yalnıs gunah bısey aldatmak kendınızı karsınızdakının yerıne koymayı ogrenın bıraz aldatanlara soluorm

0|0
    0|0
  • azgın oldukları için :)

2|1
    0|2
  • bu sorunun cevabı cok basit.eşini aldatan veya gozu dısarda olan adam demekkı esını eskısı kadar sevmıyordur.Cunku esını seven adam gozu dısarda olmaz mutlulugu baska kadınlarda aramaya gerek duymaz

1|1
    0|0
  • ac gözlü olduklarindan... doyumsuzdur bir cok türk erkegi. dogalarinda var bir kumru kadar olamiyorlar

0|0
    0|0
  • öküz oldukları için

1|0
    1|1
  • Ne aşk ne Allah korkusu nede başka birşey iki durumda erkek aldatmaz ilki kendini biliyorsa ikincisi karısından korkuyorsa genelde hep ikinci durum iş görür o tür adamların eşleri sürekli arar kontrol eder o erler bir saatten fazla tek başına dışarı çıkamaz ve hep yapışık ikiz gibilerdir en sinir olduğum durumsa bir durumda hiçbirşey yapmayan kılıbık erkektir

0|0
    0|0
  • Evlilikte ne aradığı ile alakalı www.istanbul.net/blog/erkeklerin-gozunden-evlilik/

0|0
    0|0
  • adamın adama gözü kaymıyor herhalde. dışarıdaki kadınlara, kocasıyla ilgilenmeyen eşlere ne demeli?

0|0
    2|1
  • kadınları kendilerini erkekleri için vazgeçilmez yapamadığı için evli erkeklerin gözü dışarıda oluyor bence^^

0|0
    0|0
  • İnsanı sahip olduğu hiç bir heyecanlandırmaz.sahip olacağı farklı heyecanlar pesinden kosar.

0|0
    0|0
  • Gözlerine mil çek!

0|0
    0|0
  • Heyecan arıyorlar demekki .

0|0
    0|0
  • Aldatılmak istemiyorsan erkeğin erkekliğini kurutacaksın kime bakarsa baksın kuşu ötemiyorsa hiçbirşey olmaz

0|0
    1|1
  • canım bildiğim kadarıyla evınde bulamadıgı huzuru dısarda arar karısında arzuladıgını bulamadıgındada dısarı yonelır yatak odaları hayatıda etkılıdır bunun acıklamasını yapmak ısterdım bılımsel olark ama burada yanlıs anlasılmasn

1|1
    1|0
  • sence neden başında öyle birimi var

0|0
    2|0
  • Heyecan aradığı için olabilir. Evdeki kadının yeterli gelmemesinden dolayı olabilir.. :)

1|2
    1|1
    • Neden güldün insan hemcinsine böylemi destek verir. Kınıyorum protesto ediyorum seni:D

• 2 travesti e-5 te işe çıkar birine araba çarpar ve yerde cansız bi şekilde yatar, yanına diğer arkadaşı gelir okşan kalk kız okşan diye seslenir karşılık gelmeyince abdullah abi abdullah abi:D:D

• Varmı bi sorun abi çözelim hemen:D

Yükleniyor...