Arkasını döndü ve gitti bu ne şimdi?

Yedi senelik arkadaşıma hatta dostuma aşık oldum dün evine bırakırken kapısının önünde dayanamıyıp söyledim ve o tek kelime etmeden döndü ve evine girdi ve telefonlarımı açmıyor neden konuşmuyor benimle yada neden korkuyor fikri olan varmı acaba

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• benımde ilkokuldan bu yana canım gıbı kardesım dedıgım gıbı sevdıgım bır arkadasım vardı senın gıbı ıkımızınde boslukta oldugu zaman dıyelım bana yakınlasmak ıstedı duygusal anlamda ... imalarda bulundu.. eğer müsade etseydım belkı de düşündüklerını söleyecekti ... sanmıyorum ki onunla sevgili olurduk.. olmazdık bu bariz... çok seviyorum ama bir sevgili gibi değildi...

sonuç olarak onun söylemesine izin vermedim... çok debelendi ama müsade etmedim ben şimdi nişanlandım onun da sevgilisi var ve arkadaşlığımız devam ediyor...arkadaşın sölemene müsade etmiş kafasını toplasın sana dönüş yapacaktırrr.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bak arkadasım kafasında şu düşünceler dönüyordur ben onu bu zaman kadar dost gördm neden böyle bısı söyledı acaba sevgili olsak sonuna kadar gidermi ya sevgli olupta ayrılırsak arkdaslıgımız bozulrmu gibi bi çok dusunce var bu yuzden cevapsz brakmıs senı o yuzden sabret :) onun cevap vermesını bekle eğer dersekı nye o gunden sonra bana yazmadn dıye rahat brakmak ıstedım kafanı ıyı dınle benım yerımede kendını koy ve baskı altında kalmadan karar ver diye dersn

0|0
    0|0
  • ani şok geçirmiştir çünkü dışarıdan birisi olsa hayır der gönderir sonuçta 7 senelik bir arkadaşlık sözkonusu ölüp tartıp sana oyle cevap verecektir

0|1
    0|0
  • demekkı düşünüyor ben olsam dırek cevap verırdım heralde yanı olumsuzsa

0|0
    0|0
  • sen arkadaşılığına ihanet etmişsin- güvendiği dağlara kar yağmış. tabi ki sana daha fazla umut vermemek için bu şekilde davranması lazımm. bravo ona - şahsiyetli insanmış. başka kadın olsa - oh oh enayiyi istediğim gibi istismar ederim diye düşünürdü

0|0
    0|0
  • Muhtemelen şok geçiriyordur.

0|0
    0|0
  • 7 yıllık arkadaş nasıl kaybedilir adlı sorunun cevabı.

1|0
    0|1
  • kesinlikllee şoktadırr , atlatınca emin ol ya arar ya da sen arayınca acar , buarada inş bu durmua o da kayırsız değildirde mutlu son olur :)

0|1
    0|0
  • Şaşırmıştır :) 1-2 gün bekle, dönüş olmazsa onaylamıyordur muhtemelen.

0|0
    0|0
    • Ben bile kendime sasirdim onun sasirmasi normaldir

• İçinde kalmasından iyidir. :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Eğer gerçekten seni dostu kardeşi gibi gördüyse bugüne dek bir daha telefonları açacağını sanmam. Sonuçta 7 yıl boyunca ona dost gözle baktığını kardeşi gibi gördüğünü biliyordu bu manada baktığını öğrenince şok oldu tabi...

0|0
    0|0
  • bkz. apışmak.

Üstüne varma sakın sakın. hatta arama bile. geri dönüş yapmazsa anlarsın az çok zaten. ama şu durumda üstüne varman olayları belkide olması gerekenden farklı boyutlara taşıyabülür.

0|0
    0|0
  • dostum sakın üsteleme sık boğaz etmen aleyhine olur biraz rahat bırak

0|0
    0|0
  • 7 senelik dostuna söylemişsin bu ne şimdi?

0|0
    0|0
  • dan diye söylenirmi beaa

0|0
    0|0
  • sen olsan ne düşünürdün ? bunca yıl nasıl bekledin hayret ediyorum

0|0
    0|0
  • Yedi sene niye bekledin ki?

0|0
    0|0
  • zamanla düzelir ama yeni arayışa girmen lazım

0|0
    0|0
  • Umarım benim gibi olmazsın. benim ki mutlu son olmadı... hoşlanıyorum dedim benim için öyle bişi yok dedi. ama hala arkadaş olarak görüşüoruz. tel ettiğim zaman 1 saati vurabiliyoruz hala.

0|0
    0|0
Yükleniyor...