18 yasinda ki kizlar için?

18 yasinda , 162 boyunda bir kız için kendini kızlara ve erkeklere karşı koruyacak bir dövüş veya savunma sporu tavsiye eder misiniz , lütfen , cok etkili olsun , kaç ay gitmem gerektiğini de yazin.

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 18 yaşındayım 163 benimde boyum.1 yıl taekvondoya gittim 1 yıl muay thai 2 yıl kickbox ama bunun bana getirisi sadece spor kültürünü öğrendim yani bir kıza karşı kendini koruyabilirsin ama bir erkeğin gücüne karşı kendini koruman zor olur çok uzun yıllar, çok emek gerektirir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• 18 yaşında bir kıza gerçekçi olmasını tavsiye edebilirim ancak. Minnacık boyuyla kendini koruması zor, ancak zekasıyla bunu yapar aptallık yapmazsa nerede nasıl davranacağını bilirse kendisini korur.

0|0
    1|0
  • Judo çkk etkilidir

0|0
    0|0
  • 1 yıl Muay Thai yap 1 yıl Brezilya Jiu Jutsu yap adam akıllı yap en az 1'er yıl rahatça kendini savunursun

0|0
    0|0
  • Mma yapıyordum önceden sonra bazı sebeplerden bıraktım, öneririm. Fazlasıyla korursun.

0|0
    0|0
  • ay kiyamama gel ben seni korurum.

0|0
    0|0
  • ZajtoniKoreMin Judosu diye birşey duydum. Biraz araştır. Kadınlar için birebir diyorlar kardeşş.

0|0
    0|0
  • Şok tabancası öneriyorum. ya da bir kurusıkı al sıkarsın yanına yöresine. Bende var satıyım. D

0|0
    0|0
  • kendini kimden korucaksin :)

0|0
    0|0
  • al biber gazını uğraşma

0|0
    0|0
  • bune la erkege sıddete hayır

0|0
    0|0
  • biber gazından etkilisi yok kardeş.

0|0
    0|0
  • evden çıkma

0|0
    0|0
  • çok etkili birşey istiyorsan MMA git bu sayfadaki bütün herkezi yerden yere savurursun

0|0
    0|0
    • Mma ne?

• Açılımı nedir

• Mixed Martial Arts - Karma dövüş sanatları

• Karışık yüklet.

0|0
    0|0
  • Kick boks yap ya da boks yani kısaca sokak dövüşü olsun ringde bile kuralı olmasın

0|0
    0|0
  • 200cm 100 kilo bir adam bul gerisini ona bırak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...