Seneye hazırlık mıyım, birinci sınıf mı?

Selamlar. Ben bu sene bölümümde zorunlu olmadığı halde, hazırlık sınıfını seçtim; fakat özel sebeplerden dolayı ne derslere girebildim ne de sınavlara. Sekreterlikle görüştüm; bu sene isteğe bağlı hazırlıkta okuduğum için seneye 1. sınıf olacağımı söylüyor. Doğru mu bu?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• eger bolumun zorunlu olmazsa ve senato kararında sızın zorunlu oldugunuza daır bı karar cıkmazsa tabı bunlar en kotu ıhtımal zorunlu dıılse bolumunde yılın basında dılekce vererk bolumune gecersın. ne guzel ıstege baglı olmak 2 yıldır cakıldık kaldık hazırlıga daha da okucaksın dıolarr... kıskandımm

1|0
    0|0
    • Dİlekçe vermem lazım yanii. Sen de bir an önce kurtulursun umarım :)

• aa anadolu üni hazırlık çok sıkıntılıymış, duymuştum :)

• aynen ole. bı yılı 5 doneme ayır. bı kurda 3 gun okula gıdemezsen fınale gıremıyosun ve daha bı tane fınale gırebıldım. her sabah bı saat derse gec kaldıgında daha kurun yarısına gelmeden out sun var gerısını sen dusun:)

Erkekler Ne Diyor 1

• seneye hazırlıksın cok üzgünüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet zorunlu degıl cunku o nedenle dilekçe verip 1. sınıfa gecebılırsın rahat ol.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederimm :) Peki dilekçeyi ne zaman, nereye veriyorum? Gitmediğim için bilmiyorum bu üniversite mevzularını :)

• onlarla görüş derim her unıversıtenınkıler degısıyor benım cok oldu ya hazırlık mevzuları hatırlamıyorum fazla

• Peki teşekkür ederim :)

Yükleniyor...