Sınırları ne kadar zorlayabilirsiniz?

birini çok özlüyorsunuz.. sesini duymak istiyorsun ama arayamazsın.. karşısına çıkıp konuşmazsın.. aklını veya hayatını karıştırmak istemiyorsun.. ama çok özlüyorsun.. sadece özlüyorsun..

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çektiğin acı artık dayanılmaz bir hal aldığı zaman, kanayacak bir tarafın ve akacak gözyaşın kalmadığı zaman alışıyorsun...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• her zaman kararli olamiyoruz iste.. ama olmalisin, benim basimda da böyle biri var ;) ama sanada onada iyi gelen sey, senin kararli olman bence!

0|0
    0|0
    • sıkıntı su.. aılesı evlendırmıs.. oyuzden bukadar caresızım.. elım kolum baqlı..

• yorumun ıcın tesekkur ederım..

• rica ederim, hersey ii olacak!

• zamanla aklına gelsede bikçgnde brr

0|0
    0|0
    • zaman mı ? 2 sene oldu.. ve sölede bısey var.. o aılesının zoruyla evlendı... oyuzden bukadar caresızım..

• arayamam karşısına çıkamam e o zaman arkadaşına söylerim. olmadı mail atarım. olmadı gider evine gider posta kutusuna mektup atarım...

0|0
    0|0
  • aynı durumdayım, hiçbir şey yapamıyorum, çok kötü :(

0|0
    0|0
  • Sadece özlüyorsam sıkıntı yok :D Ne kadan da basit oluyo sadece özlüyorsun diye yazınca. Basit işte aşk falan basit yani gözünde büyütme bu basitliği özleme de unutursun pöff uyu uyan addaya git arkadaşlarınla sonra unut işte :D

0|0
    1|0
  • zamanla o özlem daha da azalacak..en son artik sadece arada duyacaksin..bir sarki duyunca ..yada bir filmi izleyince..birden aklina gelecek..ama zamanla daha az olacak..gecer diyemem..

0|0
    0|0
    • elbette öyle.. zamanla qecıcek dıoruz ama qecermı bılmıorum.. ama o benım hayatıma qıren en quzel seydı.. evlenmeseydı eqer bırakmazdım onu.. ama 1 sene once evlendıqını duydum..

• diyorum ya..gecmiyo ama seni olgunlastiracaktir bu..

• yasım qenc.. ama ben daa once olqunlastım zaten.. bu benım ıcın bı + yönüm.. at qozluqunu coktan cıkardım ben.. olaylara qenıs kapsamlı bakabılıorum..

• evet özlüyorum deli gibi özlüyorum ama çareler çaresiz.

0|0
    0|0
  • hele bi de gizli aramalara kapalıysa numarası :)

0|0
    0|0
    • o qıderken benı aramasın demış.. bende hıc aramadım.. nerde yasadıqını bılıorum ama karsısına cıkmak ıstemıorum cunku cıkarsam kendıme hakım olamam..

• ben de beni arasa kendimi tutamaz dönerdim ama neyse ki aramıyor alışacaksın ayrılıga care yok

• basıt deqıl iste bukadar basit olsa..

Erkekler Ne Diyor 3

• Belli bi andan sonra ısrarcı olmak sana karsi saygisinin da kaybolmasina neden oluyor.en çok koyan tarafida sen onu tekrar kazanmaya çalışırken o bu çabalarından sıkılmış senden nefret etmeye başlıyor.iste o andan sonra uzun süre söz hakkı almayan mantığın artik gitme vakti diyor ve gidiyorsun.ve esas zor olan kısım başlıyor .ozledikce dusunuyorsun düşündükçe elinden gelen herşeyi yaptığını ve daha fazlasının hiç iyi sonuçlar dogurmayacagini hatirliyorsun eger biranda varsa yaninda iki fırt çekip uyumaya çalışıyorsun.günler geçiyor böyle...

0|0
    0|0
  • özluyorsan gıdıp konusucaksın arkadas ! sana hayatına prganlar vur kızın hayatına demıyoruz ama yıne de bı gıt konus

0|0
    0|0
  • evde oturup ağlardım film izlerdim sigaraları peş peşe yakardım ne yapıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...