Insanoğlunun ilk adımı atma sorunsalı

bugün bir yerde oturuyordum. ve önümden 15dk ara ile iki tane dişi geçti ama gülüşmeler bir bakış atmalar. aklıma lise yıllarım geldi hala bugün yaşadığım o olayı düşündüğüme göre de yapmadığım bir şey yüzünden kendime sinirliyim galiba :D

sorumuza gelirsek karşı tarafla tanışma girişimleriniz nasıl oldu ya da tanışmak isteyip de tanışamadığınız kişiler oldu mu ? siz de nasıl bir iz bıraktı ? o ilk adımı atabildiniz mi ? hiç takılıp düştüğünüz oldu mu ? bu soru ne zaman bitecek.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• İlk adım derken zaten karşı tarafı sürekli görüyorsan ve onda da sana karşı bir ilgi olduğunu anlayabiliyorsan hal ve hareketlerden gidip açılırsın iyi kötü bir tepki verir. Ama bizim kızlarımız genelde yanına gidip bir şeyler söylemeye çalıştığın vakit kendisini ne olarak görüyorlar bilmiyorum burunları beş karış havada oluyor daha beş dakka önce gülen eden bakan kendisi değilmiş gibi:) Tabi genelleme yapmamak lazım yine elektrik olayı varsa gidip açılmanda fayda var.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tanışmak istemeyip, tanışmak zorunda kaldıklarım oldu ama tanışmak isteyip tanışamadığım kimse olmadı. Ben girişimde bulunmadım hiç.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İlk adım sıkıntılıdır ama kesinlikle atılmalıdır.Kızlar cesaretli erkeği bekler 10 tane erkeğe bakış atar ama içinden 1 tane cesaretli çıkar ve kızı kapar 9u ise pısırık pısırık izler :D korkma çekinme direk git tanıs en fazla tanımadıgın birini hala tanımıyo olursun ;)

0|0
    0|0
  • şimdi hacı bakışıyorsunda o bakıyor sende bakıyorsun kafandan acaba ben bakıyorum diyemi bakıyor diye düşününmeye başlıyorsun, halbuki teklifi erkeğin yapması gerekiyorsa dişi tarafında pas vermesi gerekmezmi

0|0
    0|0
    • mutlaka. kesinlikle :D yani bir göl için hiç balık muhabbeti geçmiyorsa kimse oraya balık avlamaya gitmez. yani karşı tarafın burada ki davranışlarını balığa benzettim. :D

Yükleniyor...