İçinizin, içine dokunan her ne var ise?

Son zamanlarda yaşadığınız size etki eden azda olsa insan yanınıza dokunan her hangi bir şey,aklınıza ne geliyorsa.Köşeye sıkıştırdığınız iyi veyahut kötü,güzel yada çirkin...Her ne var ise.

Yada içinizden ne geliyorsan yazın.

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın şair az görülür

Sözlerin ruhuma dokunuyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bi köpekle down sendromlu bi çocuğun videosunu izledim 2 gün önce. köpek çocukla oynuyor, ama çocuğu incitmemek için nasıl dikaktli, görmeniz lazım. çocuk tabi farkıdna değil, eliyle köpeğin ağzını, burnunu tutmaya falan çalışıyo, köpek çocuğu hiç incitmeden çocukla sarmaş dolaş:) öyle hoşuma gitti, öyle duygulandım... insanların çoğunda olmayan sağduyuyu gördüm:)

1|1
    0|0
  • Zamana müdahale hakkını kullanıyorum.

Kaderimle gençliğimi birleştiriyorum,

Nasıl yaşanır bilmiyorum,

Kötü, güzel ya da çirkin.. :)

1|0
    0|0
  • Kadıköy'de iskelede vapur beklerken , sanki gelmemi bekliyormuş gibi iki günde bir karşıma çıkan , muhabbet eden ve genelde para isteyen o küçük kız. Artık görüşmelerimiz rutine bağlamıştı ,

Son iki haftadır kendisini göremiyorum merak etmeye başladım artık.

1|0
    0|0
    • Hissediliyorlar değil mi? Umarım görürsün.

• Evet kesinlikle. Yaşı küçüktü ama aslında oldukça büyüktü. Umarım.

• Yaşa aldanmamak lazım,küçükken kocaman kadın ve adamlar var çünkü.

• Geçen gün işe giderken trafik kazası oldu yanımda adam yerdeydi ve şoktaydı bağırıyordu dondum kaldım bende resmen şoka girdim hiç bişi yapamadım ne yapıcağımı bilemedim vicdansız gibi davranıp işime gittim tabi yalnız değildi yardımına gelenler oldu ama kendimden ıyandım resmen ama kendimde değildim

1|1
    0|0
  • Aklıma gelenler frontal loba çok bindirme yapıyor artık.. Boş bakıyorum.. Parmak şıklattıracak derecede değilde öyle işte..

1|1
    0|0
  • odtü'deki olaylar var bir de. insan yanıma değil, vahşi yanıma dokunuyor. binlerce polisle, o kadar korumayla bir başbakan ülkesinin en önde gelen üni.lerinden birine gidiyor, ve sonrasında odtü rektörü dahil bir sürü rektör kınıyor öğrencileri:) yazık diyorum, üzülüyorum ülkem için. sonra üzülmekten vazgeçip, anarşist yanımı çıakrıyorum, sonra kendimden korkup duruluyorum.

1|1
    0|0
    • Aynen. Her gun cikista toma gormekten ,polisin kopek muammelesi yapmasindan nefret ediyorum.

• siz bu halkın giderek aptallaşmasına karşı durduğunuz, kafası 3 kuruşluk çalışmayan insanların haklarını savunmaya çalıştığınız sürece korkarım orda tank dahi göreceksiniz:(

• akşamları sokakta nerdeyse her köşede üşüyen yalnız aç insanlar görüyorum onlara üzülüyorum

1|0
    0|0
  • klasikleşti artık ama çok fena olmuştum şu haberi izlediğimde; link

1|0
    0|0
  • İçimden gururuma küfredesim geliyor,gururuma tüküreyim.

2|0
    0|0
  • amca baba yarısıdır evladım derim herzaman

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bugün markette bir baba ve kızını gördüm.Kızı 3-4 yaşlarında..

Kız bana baktı,gülümsedim.Adam kızına seslendi vs.

2 dk sonra adamla kızını yine gördüm.

Adam kızına küçük bir ayıcık gösteriyordu.Kız da öyle içten gülüyordu ki.Bir ayıcık için...

Öyle bir gülmek yoktur,pamuk şeker gibi bir şey..

Adamın kızının başını okşaması,oyuncağı sağa sola sallayıp "ayıcık ne diyor kızım?" gibi sorular sorması bana o kadar dokundu ki...

O saf mutluluk...

Bir gün böyle bir eşim ve böyle bir kızım olması için vermeyeceğim şey yok.

3|2
    1|0
    • Göremiyoruz değil mi bazen,mutluluk bazen bir gülüşte saklı.Saf.

• Öyle,o kızın gülüşündeki mutluluk,saf mutluluk...İçimde öyle bir yere oturdu ki,gönül taşlarımı yerinden oynattı..

• İnsanın çocuk yapası gelir...Olmasını istediğinden tabi <3

• 350 gramlık bebek mı desem cenın mı bılemıyorum, o bıle hayata sarılmaya calısıyor., nefes almaya çalışıyorken ben bazen yeter diyorum bu kadarı fazla degıl mı be hayat. İşe gittiiğimde hergün ilk işim hala yaşıyor mu dıye bakıyorum. Konusuyorum onunla, hoş doktor benden üşüttüğüme dair şüphelenmeye başladı ama olsun. Kısaca hayat kıymetlıymıs bunu anlıyorum.

1|1
    0|0
  • annesini kaybeden öksüz kalan 6 yaşında bir kız çocuğu

1|1
    0|0
  • Kedilerimi izledikce dusunuyorum.Kendi yavrusu olmadigi halde yavru kediyi temizleyen teyze kedi,annelerinin onlarin emzirmesi, oynayislari, uyuyuslari vs. İzledikce huzur veriyor bana.Etrafimdaki insanlarin cogunu bu denli sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • bir çift göz biraz lakırdı idi.

1|1
    0|0
  • sevmeyi ciddi ciddi özlemişim aklıma geldi de fena koydu yahu

1|1
    0|0
  • Bugun özlemenin bir kez daha acı olduğunu anlayarak,anlamlarımın içine s*çasım geldi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...