İlkel bir kabilede mi, medeni bir dünyada mı?

Tamamen odaklanıp hayal edelim bakalım; Karayip, bahamalar veya Maldivler gibi tropikal bir adada yaşadığınızı düşünün. Stressiz, akşamları ateşin etrafında tamtamlar eşliğinde dans ederek (bu arada o adada Rom'um icat edildiğini de düşünün:), gün boyu tek işinizin yiyecek bulmak falan olduğunu. Böyle bir hayatı, şu anda yaşadığı hayata kimler tercih ederdi?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• hepimizin insan olarak ihtiyaçları aynı, beslenme , korunma , sevgii ... ilkel kabile bu konuda daha cazip çünkü modern dünya insanı tüketiyo gercek ihtiyaçları dışında herseye yöneltiyo insanı ve en kötüsü insanı yanlızlaştırıyorr.stress, kanser daha sayamacağım birçok hasatalık ve kişilik bozukluğun modern yaşamın insana getirmiş oldugu negatif durumlarr

ilkel kabilede tek amaç doğrultusunda doğar ve gercekten yaşadıgın anın kıymetini bilirsin , sürekli bi yerlere yetişme telasın olmaz kısacası ilkel kabilede hayatı es gecme gibi bi ihtimalin yokk , ihtiyaçların doğrultusunda , doğada yasarsın ...

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kızılderili bir ailenin, amazon kızı..

1|1
    0|0
  • ben terch ederdm şahsen ohh huzur vr :)

0|0
    0|0
  • 'mavi göl'ü izlediğimden beri, ben ! :)

0|0
    0|0
  • sevdiklerim ve sevenlerim yanımda olduğu sürece farketmez ama yinede maldivler iyi fikir

0|1
    0|0
  • ben tercih ederim nolcak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• modern dünyayı tanımasaydım adada mutlu mesut yaşardım ama modern dünyayı tanıdım, sevdim bir kere.. ne kadar kirletilmiş olsa da onu çekip kurtaracağım insanların elinden ..

0|1
    0|0
    • Bu mücadelende sonuna kadar yanındayım kardeşim:)

• son çare 12 maymundaki gibi bir virüs üreteceğiz :) iş o noktaya gelmeden adil bir sistem kurmak lazım

• medeni ve modern bir dünyada insanların sınıflara ayrılmadığı çalışmak geçim sıkıntısı gibi şeylerin olmadığı herşeyin makina ve otomatik robotlar tarafından yapıldığı sadece insani duyguların var olduğu bir zamanda yaşamak isterdim.

0|0
    0|0
  • Medeni bir dünyada yaşayıp, arada bir kafa dinlemek için doğayla iç içe olmak en iyisi :)

0|1
    0|0
  • ben ilkel kabileyi tercih ederdim.

0|0
    0|0
  • Gerçek hayat ilkel bir kabile teknoloji tipi gelişimler zımıza sıçtı :D

0|0
    0|0
  • kafam nerede rahatsa orada..

0|0
    0|0
  • eski hayat daha iyidir herhalde , şuanda okul okumaya kız vermiyolar nerdeyse

0|0
    0|0
  • nat.geog. sağolsun artık ilkel kabile bırakmadı a.mk. evlatları :d

0|0
    0|0
  • Kabilede ciplak dolasan bayanlarda olucakmi B-)

1|0
    0|0
Yükleniyor...