Nasıl beni kıskanmasını sağlarım?

çok acil yardımınıza ihtiyacım var ben 2 ay önce bi sitede biriyle tanıştım ve çıkmaya başladık.ama ortak arkadaşlarımızda vardı aramızda neyse bu beni terketti nedeniyse ben soğukmuşum ve onun istediği gibi yakın değilmişim ama içimde bi kin oldu terkettiği için şu anda aynı sitede açık sizce ne yaparsam kıskanmasını sağlarım .birde ayrılırken gerçekten beni çok beğendiğini ancak yakın değilim diye ayrıldığını söyledi

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• bence hiç uğraşma böyle şeylerle giden gitmiştir,gittiği gün bitmiştir :)

0|0
    0|0
    • ama intikam almam lazım döndürmem lazım çok pis takıntı yaptı

• hiç girmemen daha çok etki yapar yani ortalardan toz ol bi süre

• tamam saol :)

Erkekler Ne Diyor 7

• benimle çık değere binersin ve çok kıskanır. arabam var, doktorum , yakışıklıyım, param da var kültürlüyüm bence bi düşün şaka diil.

0|0
    1|0
    • ooowww büyük teklif :D

• burdan atması kolay:) okumadan 3000-5000 alan çok klavye insanı gördüm hadi işine yavrum hadi yollan.

• evet atması kolay bende çook gördüm şu andada görüyorum :)

• sen şu sitenin adresini bana özelden yaz bak ben şidi ona nasıl yorum yapacam çatlatalım onu hadi :D ah ah

0|0
    0|0
    • üniversitede okuman lazım ama okumuyorsan siteye almazlar

• adın ne ki

• miharbi nağodrime diye aradığın zaman ben çıkıcam tekim zaten :)

• basit gözlerinin önünde başka bi erkekle samimi gözük insan başka şekilde nasıl kıskandırılabilir ki...?

0|0
    0|0
  • valla çok güzel profesyonel fotolar çekinip facene falan at veya onun görebileceği biyere iyice pişman olsun

0|0
    0|0
    • olurmu sence böyle kısa etek filan giyip koysam

• kaşarlığa lüzüm yok bence yaninda onun tanımadığı bir erkekle böyle hoş bi foto yeterli

• sanki bir kuyruk acısı hissediyorum burda. ayrılacaksa da ben ayrılmalıyım tavrı seziyorum.

0|1
    0|0
  • İstedigin ters teperse görürsün kıskanılmayı çartttt diye çatlarsın sonra

0|0
    0|0
    • nasıl ters tepçekki

• Bunu yaptıgını anlarsa oda aynını sana yapar ama o yapınca çapkınlık sen yapınca ahlaksızlık oluyor , toplumun tepkisibu bence yapma gereksiz nediye savaş cıkartıyosun gül gibi geçinip gidin işte

• bana sevişmediğiniz için ayrılmış gibi geliyoya neyse :)

0|0
    0|0
    • banada öyle geliyor:)

• koşmuyorum 1 aydır zaten ama dönceği yok bende git gide daha çok takıntı yaptım

• bence sen unut onu, sitenin en karizmatik en zeki en cevik ve en mutevazi insanı ile tanış ;)

Kızlar Ne Diyor 3

• bir gün onada aynisi olursa, ancak o zaman kafasi dank edicek.. o zamana kadar cok cool kal! Ayrica erkekleri kiskandirmak bence bir kadin olarak klass olmayan ve stilsiz bir davranis, cünkü buna ihtiyacin yok, alright!

0|0
    0|0
  • her zaman bahaneler vardır kıskanmaz boşuna uğraşma

0|0
    0|0
  • Uğraşma boşver canım ya,hem kıskansa nolacakki sevseydi gitmezdi zaten..

0|0
    0|0
    • ya dönsün ben zaten ayrılcam ondan yeterki dönsün çok hırs yaptım içimde

Yükleniyor...