Böyle biri hakkında ne düşünürsünüz ?

Arkadaşlar sizden bi olay hakkında yardım istiyeceğim, şimdi mevzu şöyle, benim aşık olduğum bi kız var, ilk ve tek aşkım kendisi her neyse işte bu kızla sürekli bakışıyorduk yine bi gün o karşıdaki sınıfın bende sınıfımın kapısında birbirimize bakıyoruz böyle bakışıyoruz sürekli sonra ben sınıfa giriyorum ve ben daha tahtanın önündeyken o kız ve kankası bizim sınıfa geliyorlar böyle bana sesleniyorlar bende efendim diyorum sonra ise işte bana hiç fazladan sıranız varmı diye soruyorlar ve bu konuşmalar geçerken benim kafa full yerde işte sonra ben sıra bakmaya gidiyorum ve benim kızda arkamdan geliyor ve ben o heyecanla yanlışlıkla sıra yerine masaları sağlammı diye kontrol ediyorum sonra benimki beni uyarıyor biz sıra istemiştik ama diye sonra ben kıpkırmızı oldum ve sıraları bakayım derken bu kezde malum bölgeyi bi masaya tosladım sonra o acıyla ve heyecanla kıpkımızı olmuş halde kıza sırayı verdim sizce kız benden soğumuşmudur :(

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• evet artık orası işe yaramaz sanıp bir daha bakmaz sana ! ne alakası var şimdi onunla kızın senden soğumasının arkadaş ! ve kaç yaşındasın ki son aşkın oluyo ? ölücen mi bu akşam yoksa

0|0
    0|0

• Hea şimdi ipi boğaza geçirdim hakkını helal et :D

• böyle salaklıklar, sakarlıklar kızların nazarında sevimli sempatik durur ama sen abartma, yani şaşırıyorum diye kapı yerine camdan pencereden filan çıkmaya kalkma sakın.

• hahah tamam kardeş sağolasın :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...