Bir şeyi çok düşünüorum içimde biri var sanki...

delircem artık kafayı yicem olamaz böyle bişey.. arkadaşlar ben bişiyi çok düşünüyorum örneğin erkek arkadaşım beni 6 7 ay öce aldatmıştı şimdi çok mutluyuz evlenicez hatta pişman olmuştu allah izin verirse yakın zamanda düğünüm var.. ama sanki içimden biri kafama girio o seni aldattı yapma falan die yani aylar olsun yıllar önceki olsun çok düşünüorum çookk içimde iri var sanki kafayı yemek üzeryim ben napıcam erkek arkadaşıma defalarca sen aldattın diorum böle şeler aklıma gelince hep tartışma konusu oluo yardım edin nolur

Güncellemeler:
bu sadece bunun için geçerli değil örmek verdim sadece herşey için ne yaşarsam böle oluooo

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• o aldatmadan sonra sen onun pişmanlıgına inanmış ve o kendini sana inandırmışsa pişman olan erkek en iyi erkektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• evelenceksen adamın kafasına kakıp durma ayni seyi. kaldiramiyorsan evlenme hic

0|0
    0|0
  • Evlilik kararınızı almadan önce objektif yorum yapardım ama şimdi sadece Allah mesud etsin demek düşer bizlere.

0|0
    0|0
  • O içindeki kişi aldatıyor seni.. Ondan ayrıl

0|0
    0|0
  • Allaha dua et derim, ibadet yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şimdi bu her konuyu sürekli kafanda kurgulayıp kurgulayıp düşünmen zaten fitratında olan bişey yani biz kadınlar böyleyiz bunun dışında evet erkek arkın şayet seni bir kez aldatmışsa bu bir kez daha aldatması ihtimalini de doğurur fazlasını da ama şunu unutma daha önce hiç aldatmamış yahut aldatmış ama hiç yakalanmamış adamın da aldatma ihtimali her zaman eşit oranda vardır. Ayrıca erkek arkadaşın seni aldatmamış olsaydı yahut sen bunu bilmemiş olsaydın da kafandaki o kurgulamalar bitmezdi kadınlar böyledir erkekler de tam tersi anlık yaşar hiç bir şey düşünmezler sadece davranırlar biz ise daha az davranımda bulunur daha çok kafamızda kurgular yaratırız adına da halk dilinde şeytan fısıldaması deriz. Sana söyleyecebileceğim daha doğrusu bir abla tavsiyesi gibi diyebileceğim tek gerçek şu ki kadınların hisleri onlara en büyük hediyedir sezgilerini dinle ve ne diyorlarsa güven. Kadınların sezgileri asla şaşmaz sadece gecikmeli olarak gerçek olabilir.

0|0
    0|0
    • şu ki kadınların hisleri onlara en büyük hediyedir sezgilerini dinle ve ne diyorlarsa güven. Kadınların sezgileri asla şaşmaz sadece gecikmeli olarak gerçek olabilir. ..

+1

• O senin vicdanın yanlışı doğruyu gösteren iç sesin ve sana seni aldatan bir adama evlenince sihirli değnek dokunmayacağını söylüyor.

Yapan yine yapar diyor..

0|0
    0|0
  • Eğer evlenince sürekli bu konuyu düşüneceksen ve her kavgada bunu hatırlatacaksan hiç evlenme bence evliliğininiz kötü olur . Ama yapmam dersen allah mutluluk versin size

0|0
    0|0
  • o senin sağduyun hayatım o sese kulak verrr

1|0
    0|0
    • aynene yapan yine yapar aldatıcak kesin ilk fırsatta sonrada kucanda çocuk baba evine

• kesin yaa aha bak ben buraya yazdımmm görürsünüz yarınbu evlenir sonra 3 yıl sonra belki 5 yıl sonra yine bize sorar aldatıldımbedbahtım ne yapayım off offf

Yükleniyor...