Spor eğitmenim, olmayanından. Ve sorunlarım.. Yardım eder misiniz?

Merhabalar.
Ben 2 gün önce fitnessa yazıldım. İlk gün gittiğimde bana hareketleri gösteren kimse olmadı. Ben kendi çapımda bir şeyler yapmaya çalıştım. Giderken, bana bir tek "Alışabildiniz mi?" sorusu soruldu. Neyse dedim geçtim.
Bugün gittim, yine aynısı oldu kendi çapımda takılırken, 3 tane poposuna kadar şort giyen zapzayıf kızlar geldi ve benim için yukarı dahi çıkmayan nişanlı herif kızlar için pilates salonunu açtı. Ve sürekli yanında oldu onların. Bana bakmadı bile.
Eve resmen sinirimden ağlayarak geldim. Bazıları bunu abarttığımı söyledi, ama kilolu olmak gerçekten berbat bir şey. Belki de halimden anlayanlar olur diye buraya yazıyorum.
Annemin fikri; yarın gidip adamların ağzına bir güzel s*çmak. Parayı istemek.
Ben ise kilo vermek istiyorum amma velakin bu kadar ilgisizlikle bir yerlerime zarar vermekten korkuyorum.
Ne yapabilirim? Fikirleriniz önemli?
İyi akşamlar*

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Annen haklı, başka bir salona git.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yazılırken antrönörünüz var mı diye sorup antrönör belgesini kontrol etmeliydiniz.. Ayrıca size nasıl bir program uygulayacaklarını konuşmalıydınız.. Hala geç değil yarın salona ne için geldiğinizin bilincinde olup olmadıklarını sorun ve programınızı hazırlamalarını isteyin.. Hareketleri ilk defa yaparken yanınızda olmalarını isteyin.. Eğer size geri dönüş yapmazlarsa salonunuzu değiştirin.. Pasif olmayın, hakkınızı arayın..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Spor salonları maalesef amaçları dışında çalışıyor. Ama unutma salonu bırakırsan vazgeçmiş olursun. Zayıflayıp, aynı ilgiyi üzerine çekip pas vermeyeceğin günler gelecek. Böyle motive et kendini.

0|0
    0|0
  • Hiç sıkma canını canı cehenneme ben 90 kiloydum kendi basıma 56 ya dustum sonra spora gittim spor hocaları bir ilgilendi anlatamam sonrası yıldız li vücut sıkma kendini ha emin olabilirsiniz resimde atabilirim şimdi 70 kiloyum halimde iyi faceden bakabilirsin

0|0
    0|0
  • Onun yaptigi terbiyesizlik. Ulan sen ordan ekmek yiyosun kari kz pesinde kosucagina isini yap adam gbi. Daha yetkili biri varsa sikayet et sonucta para verdin onlarin iside sizinle, bizimle ilgilenmek.

0|0
    0|0
  • aç kalarak kilo verebilirsin sporada gerek yok ama irade lazım herkes dayanamaz

0|0
    0|0
  • ben derim ki o kadar çağırıp yardım iste ki ondan bıktırt adamı. nasılsa yardım etmek zorunda.

0|0
    0|0
  • bence güzel bir azarla ters cevap verirlerse baska bir salona git o salonuda heryerde kötüle

0|0
    0|0
  • İnternetten hareketlere bakıp program çıkarabilir ve uygulayabilirsin.

0|0
    0|0
  • adamlarla bir konusman yeterli sdece.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bende başladım salona bugün 3. günümdü bana nerden başlamam gerektiğini söylüyor mesela yarım saat bisiklet diyor yarım saat bittikten sonra salonun neresindeyse yanına gidiyorum bitti diyorum diğerini gösteriyor sen de gidip konuşmalısın sormalısın zaten salonda ilk gün senin kilonu ve beden ölçülerini ölçmeleri gerek ölçmediler mi?

0|0
    0|0
    • Yoo

• ölçmeleri ve sana vermeleri gerekirdi ayrıca spor salonuna gitmenin amacı para ödemenin nedeni orada ki hoca yoksa belediyeninde parkları var git konuş aynı devam ederse ayrıl

• kanka ben de kiloluyum hep böyle olur zaten bana kalırsa iyi bir doktora git çünkü ben öyle yapıyorum zayıflama anında spor yararlı değil çünkü sonra zayıfla salonagit ağızlarına sıç

0|0
    0|0
  • Daha kaliteli bir salona başla belli ki amaçları farklı

0|0
    0|0
  • Bizim fitnesstada vardi oyle hocalar ben soyledim hareketleri gosterir misiniz diye bedavadan spor yapmiyoruz sende soyle sanada gostersinler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...