En yakın arkadaşımın ilişkisi

Beni deli ediyor . En yakın arkadaşımın sevgilsine sinir oluyorum . Ona çok kötü davranıyor . Bir erkekle telefonunda bir adet mesaj gördü diye kzın telefon hattına kadar kırdı attı . Arkadaşımı herhangi bir erkekle el sıkışırken görsün sen beni aldatıyorsun kaşar diye bağırmayabaşlıyor . onlara sizce nasıl yardım edebilirim

0|1
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşın bu durumdan mutsuz olsa ayrılırdı

0|0
    0|0
    • insan nasıl böyle mutlu olaabilir anlayamıyorum

• sevgilisinden dayak yiyen ama yine de mutlu olan kadınlar tanıyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaşının bakış açısını, kafasındaki paradigmaları değiştirmeden hiçbir şey yapamazsın malesef. Böylelerini de anlamıyorum. Yazık!

0|0
    0|0
  • Benzer seyi ben univesitede okurken bizim siniftaki iki kisi yapiyodu. Kiza saymadigi kufur kalmamisti birgun sahit oldum ben utanmistim. Kizla yatardi gezerdi doverdi vs vs. iste. sonundami ne oldu? su oldu, univ. bitince kizi birakti baska bi kizla evlendi. kizda oyle kaldi kendi halinde.tek basina

0|0
    0|0
  • senın kız arkadasının , kendıne saygısı varsa , buna ızın vermez .

0|0
    0|0
  • can sıkıcı durum..arkadaşına anlat ve çaresine baksın ya düzeltsin yada gidiyorum desin

0|0
    0|0
  • eee bir çahil bir güzellik elde ettimi işte böyle kusur arar ,kaybedincede dizini döver.

0|0
    0|0
  • çocukta gözün yok demi?

0|0
    0|0
    • gözü bırak ağzım burnum hiçbi yerim olmaz öyle bi çocukta . kız başımla ağzını yüzünü dağıtmak istiyorum . kız arkadaşın çok üzüldü dedim yanına gidip bana sanane bediye bağırdı .

• haklı çocuk. arkadaşını kollama düşüncen güzel elbet ama arkadaşının iradesi var. ben olsam karışmam

Kızlar Ne Diyor 5

• Arkadaşının aklı yok mu ? Ayrılsın .Evli değil birşey değil.Kaşar diyen insandan sevgilimi olur hiç..

0|0
    0|0
  • malesef edemezsinn , yani arkadasın istemedikçe edebileceğini sanmıyorumm

0|0
    0|0
  • Araya girersen onlar iyi oldu mu sen kötü olursun. Ve öyle kıza bağıran erkek arkandan neler der yani Boşver herkes kendi problemini halletsin bence.

0|0
    0|0
  • Bence siz karışmayın

0|0
    0|0
  • hiç karışmayarak cünkü karıstıgın an arada kalırsın ve sen kötü olursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...