Hükümetin en başarılı olduğu alan hangisidir?

Yaşı 25'ten küçük olanlar cevap vermesin zaten mukayese edecek birikimleri yoktur...

• Dışişleri
    22% (2)0% (0)14% (2)Oy Ver
  • PKK
    11% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Eğitim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sağlık
    33% (3)100% (5)57% (8)Oy Ver
  • Enflasyon
    34% (3)0% (0)22% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bazı arkadaşlar tutuklanan askerlere ilişkin haıflanmıştı, linke bakar mısınız:)

link

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• ulaşım ve sağlık

diğerleri hikaye

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• gruplaşma yapmayalım lütfen.ben cevap veremez miyim niye 18 yaş üstü oy kullanıyor?

0|2
    0|0
  • Bugun ki hukumetin en basarili oldugu alan bence Turkiye'yi bolmede superrrrrrrrrrrrrr basarililar. Daha hangisini sayayim ki? Gundem degistirme, yetimin yoksulun hakkini yemede, adam kayirmada, yargiya mudahale etmede, islerine gelmeyen medya mensuplarini iceri tikmada, TSK daki neredeyse yuksek rutbede olan Genel Kurmay baskanimiz dahil omrunu bu vatana adamis teroristlerle mucadele etmis adam gibi adamlari yalan yanlis tanik, belgelerle iceri tikmada, yaw o kadar varki inanin bana yazdikca midem bulaniyor sabah sabah sinirlerim geriliyor. Ben AKP hukumetinin simdiye kadar Turkiye;nin basina gelmis en buyuk felaket oldugunu dusunuyorum.

Saygilar

0|1
    0|0
    • Ben AKPli değilim; milliyetçiyim ama senin tam tersini düşünüyorum: Cumhuruiyet tarihinin en başarılı hükümeti gibi geliyor bana. Sen eskileri bilmedğin için sadece ideolojik refleksile TVdeki amcalardan duyduklarını papağan gibi tekrar ediyorsun. AKP li olmadığım için onları savunacak değilim. Seningazeteci dediklerinin çoğu aslında ya dhkpc üyesi ya da kck üyesi. Ayırım konusunda Müslüman Türkler hariç herkesi içlerinde barındırıyorlar. Devlet dairelerini komistlerlerle ve pkklılarla doldurdu.

• Şimdi de cemaatçi ve cemaat yandaşlarıyla doldurdu. Ne farkı var? Hani eşitlik? Herkes kendine yakın olanı dolduruyor. Ayrıca üyenin yaşı 34 hal böyleyken ''sen eskileri bilmediğin için'' tarzı başlaman senin ne derece otomatiğe bağlandığını gösteriyor soran. Soruyu yanlı açmışsın, yorumların otomatik.. Anlaşıldı olay.

• olmaya devlet cihanda!

1|2
    0|0
  • Para yemek ve saltanat sürme..bu şıkkı eklemeyi unutmuşsunuz...

1|0
    0|0
  • B

0|0
    1|2
  • kendini ve yalakalarını sağlama almak konusunda harikalar.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• bu seçenekleri öyle bi yazmışsın ki içlerinden sadece sağlık ön planda. Belki biraz da Enfloasyonda başarılı olmuş olabilir ancak diğer şıklarda pek başarısı olmadı. Bir ara Dış İşlerinde çok iyidik ama sonradan batırdık. pkk sorunu malum, tekrar hortladı; Eğitimde ise buı kitapların ücretsiz dağıtılması çok iyi oldu. Ama bunun dışında beceremedikleri de mevcut tabi. Bu siyasi konular yazmakla bitmez. Ancak yüz yüze olursak tartışılabilir konular bunlar...

0|1
    0|0
  • eğitim alanında rezalet.sağlık ta iyi işler yapılıyor.dış ticaret ve ekonomi konusu en iyi olduğu kısım.pkk sorunundan bahsetmeyeyim hiç.

2|2
    0|1
    • almanyanın en büyük istatistik kurumuna göre adını unuttum kurumun 2050 yılında avrupanın en büyük 2. ekonomisi olacakmış Türkiye.şu anda 16. sırada.ama hala bir üniversite snavı yapmaktan aciz :(.

• sınav işine yenri derinler bulaştı:)

• sağlık denebilir

0|1
    1|0
  • Satış ve pazarlama

1|3
    0|0
  • Soru yanlı sorulmuş. Yani her türlü başarılı da işte siz en başarılı olduğu alanı seçin der gibi olmuş.

0|0
    0|0
  • Evet çok önemli bir soru sormuşsun artık madalya takarlar. :)

0|1
    0|1
  • üçkağıtçılık, yolsuzluk, terörle işbirliği 25ten küçüğüm birikimim yok ama olupta hükümetin haksızlıklarını bilmemekten iyidir

2|1
    0|0
    • kıyaslama yapazsın. tek yönlü beslenmişsin

• sende beslenememişsin bu kadar haksızlığa rağmen hala onları savunuyorsun

• Haksızlık yok dedim mi? Asla. Onları savundum mu? Hayır! Sadece fonsiyonel konulara işaret ettim. Bu konular önceden çok daha kötüydü. Araştırırsan görürsün. Adil olmadıklarını, zalim olduklarını ben de biliyorum. Ama halk, yukarıdaki konulara bakıp oy veriyor. Bilmem anlatabildim mi?

• Valla bir bok yapıyor gibi görünüyorlar ama ya beceremiyorlar yada daha çok zamana ihtiyaç var eskiye nazaran her konuda iyi olduğumuz açık gerçek.Yani dört dörtlük bir düzelme hiç olmadı bütün dünyanın düşmanı olan bir ülkede de herşey düzgün olamıyor malesef durum bu kadar karışık işte.

0|0
    1|0
  • 0|1
    0|0
    • ama bu link siyasi içerikli dezenformasyon sitelerinden alıntı. Yani baştan taraflı.

• Niye basdan tarafli? Bu yorumlarin icinde AKP nin iyi isler yaptigini savunan da var savunmayanda. Fikir ozgurlugu bu iste kardesim

• Kendi fikrin olsun da sorun yok! Başkasın taşıma ve kurgu fikirlerini gerçekmiş gibi aktarmak komik

• Yolsuzluk, çıkar, rant.

1|2
    0|0
  • bir de diger olsaydi

1|1
    0|0
  • Kategorizasyon konusunda baya basarılılar bence. Takdire Şayan şekilde yeterince karışık ülkeyi daha da karıştırdılar.

1|1
    0|0
  • Manipülasyon, yandaş kayırmaca, din sömürmece

1|2
    0|0
  • Tayyip Baba'ya laf yok çarpılırsınız Zinhar Zındıklarrrrrrrrrrr :)

0|0
    1|2
  • Çalıp çırpmak en önemlisi de gündemi değiştirmek

0|0
    0|0
  • Dışişleri: Kuklalık.

PKK: Geçmişten ders alınmadan silahla, operasyonla çözeriz mantığıyla hezimet.

Eğitim: Skandallar silsilesi. Girsem çıkamam yaz yaz bitmez.

Sağlık: Yakında özel sağlık sigortası adı altında oynanacak oyunlara az kaldı.

Enflasyon: Herşeye zam geliyor ama maaşlar aynen duruyor.

Tek iyi yaptıkları şey kadrolaşma. HSYK dan tut, YÖK e kadar hepsi ellerinin altında. Ülkenin anasını ağlattılar, ananı da al git dediler resmen.

3|3
    0|0
    • Büyük haksızlık yapıyorsun. Muhtemelen muhalifsin ve ideolojik körlükle bakıyorsun. Enflasyon konusunda laf söylenmemesi lazım en başta. Çünkü matematiksel veriler ortada. Sayıları inkar etmek ancak saplantıyla mümkündür. Sağlık desen, 10 sene öncesiyle kıyaslanamayack derecede ilerde. PKK konusunda ben de başarız buluyorum. Eğitim konusunda zaman gösterecek. Dışişleri stratejini zaten senin gibi birisinin anlaması mümkündeğil:)

• Elinize sağlık!

• yandaş olsaydım böyle mi olrdu?

Yükleniyor...