Tavsiyenize ihtiyacim var?

Gecen kistan bu yana 7 kilo aldim. Zor bir zaman gecirdim kendimi yemege verdim iyice saldim bir bakmisim 53 kilo oluvermisim. 46 kiloyken nasil 53 oldum hangi ara anlamadim. Boyum kisa oldugu icin 1 kilo alsam farkediliyor herkes cok kilo aldin diyor canimi sıkıyor bu konu. Cok tembelim spor yaptigimda 2 dakikada yoruluyorum terliyorum ve basim agrimaya basliyor. Guvenebildigim bir diyet listesi de bulamiyorum boyum 1.58 eger kisa surede 3 4 kilo verebilicegim bir program bilen varsa lutfen yardimci olsun tavsiyelerinize ihtiyacim var 49 olsam bile yeterli.

Güncellemeler:
Internette bir yazi gordum saat 18.00-19.00 dan sonra bir sey yemeyerek cok guzel kilo verenler olmus. Dun basladim basladigimda 53 kiloydum bugun 52.4 ciktim. Devam ediyorum ac hissettigimde su iciyorum. Ama merak ediyorum deneyeniniz var mi bir de siz bahsedin bir zarari olur mu kilo verebilir miyim boylece yoksa vucudum depo yapmaya baslar mi?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• yağ şeker tuz ekmek yüksek karbonhidratlı şeyler yeme hergün 1 saat yürü kilo verirsin inşallah kolay gelsin dostum

0|0
    0|0
    • protein ağırlıklı beslen ve az ye

• program diye bişey yoktur herkesin vucudu farklıdır deneyerek kendi programını hazırlaman lazım

• ama bunları yaparsan kilo verirsin yani programa gerek yok kafana göre takıl yap bişeler :D

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence bir arkadaşını yanına al, 1-2 saat falan yürüyün. Hızlı tempoda falan yürüyün bayağı. Hem gezmiş olursunuz. Evdeyken de dans falan et.

0|0
    0|0
    • Duzenli olmasa da gezmeyi seven biriyim tek basima cikar dolasirim tempolu yuruyorum ama hic bir degisiklik olmuyor bende ya hemde oyle uzun yollar yuruyorumki 😒

• Düzenli olarak yürümelisin. Bir defada kilo verilmez.

• sabah ligt peynir kibrit kutusu kadar, 1 dilim esmer ekmek, yumurta 2 tane çay..
    saat 10 da elma
    öğlen az tavuk eti
    saat 4 de 3-4 badem veya ceviz
    akşam sebze veya yağsız salata ve yoğurt
    yanında egzersiz..5-10 dk..

0|0
    0|0
  • Hakikat acayip sismanlamissin 53 kilo yani acayip sisman olmussun kesin evde kalacaksin.

0|0
    0|0
  • Yardımcı olrm ama cidiysen azimliysen bana mesaj at onu yapmam bunu yapmam dersen yardm etmem

0|0
    0|0
  • Bn 1 ayda 8 kilo verdim yaz bna

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Deli gibi su ic yemek yemeye yer kalmıyor 4 kilo verdim iki haftada bu sekilde farkında olmadan

0|0
    0|0
    • Su icemiyorum yani gun icinde hic su icmedigim bile oluyor kisin hic icmiyordum hep kola meyve suyu ice tea vs. Yazin sicak oldugu icin arada iciyorum ama deli gibi olmasi icin nasil tesvik edicem kendimi😒

• Yanında tası telefonuna anımsatıcı yap. Su icemiyorum diyenleri hic anlamıyorum cünkü su icilmez mi ben cok seviyorum ondanda olabilir. 53 kiloydum normaldim ama kilo vermek zayıf olup istediğimi yiyebilmek istiyordum :D 49 kiloyum simdi farkında olmadan kilo vermisim kendimden rahatsız oldum kilo almaya calısıyorum. Yani suyu her bos kaldığında icmen lazım alıskanlık haline getir hem sağlıklıda

• az ye

0|0
    0|0
  • Bende senin gibiydim 157 boyum var 52.5 kiloydum 20 güne yakın 5 kilo verdim 48.5 oldum tabi biraz yemeye başlayınca bir kiloyu aldım sporu bıraktım fazla hareket etmedim aldım 1 kilo
    ben 52.5 kiloyken kilolusun demiyorlardı ya sende değilsindir

0|0
    0|0
Yükleniyor...