Kuzenim seçmelerde hocaları nasıl etkileyebilir?

Kuzenim 16 yaşında futbol oynamayı seven bir kişi. size tek soru sorucam oda:
futbolda sol kanatta (bek değil sol açık) oynuyor ilerde yaşı bu sene içinde profesyonel bir takıma transfer olmak için profesyonel bir takım hocasının gözüne girmem için nasıl futbol oynamalı. bunu en kısa sürede açıklarmısınız. bulunduğum şehrin takımının seçmeleri var yakında daha sormadım birkaç saat sonra gidip sorucam. seçmelerde onları etkilemek istiyorum. teşekkürler.

Güncellemeler:
kuzenimi biliyosunuz :D herneyse arkadaşlar kuzenim 9 yşaından 12 yaşına kadar fenerbahçe ye gitti sonra şehir değiştirdiler sbs sınavı falan derken 13-14 yaşında birdaha başladı orada futbola ve ara verdi sonra şimdi 16 yaşında ve seçmelerde kendini göstermek istiyor. çok iyi oynuyor fizik var teknik var tek eksiği kondisyonu. antrenman yapmadı çünkü nefesi sorun o kadar o da zamanla açılır.
gerçekten çok iyi oynuyor kuzenim arkadaşlar seçmelerde nasıl olmalı yardımcı olur musunuz?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ahhh ya ne zaman boyle bir konu acılsa kafamı duvarlara vuruyorum. hem sol hem sağ ayaklıydım. gerçekten yeteneğim de vardı. 22 kişilik takımda beni sol ayaklı olmadığı icin bek oynattı. ve bidaha gitmedim :( pişmanım hemde cokkkkkk... kuzeninin sürekli içeri katedip asist yapmaya çalışması hocanın gözüne sokabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Bireysel degil takim oyunu oynamali. Ayrica kesinlikle guclu gorunmeli

0|0
    0|0
    • biraz çekingen bir yapısı var yani sonradan açılıyor. ilk başta oyuncuları ve oynadıkları futbolu anladıktan sonra onlara ısındıktan sonra oynamaya başlıyor bunu aşması gerek ne önerirsin

• Bunu aşana kadar zaman bitiyor. Sakin davranacak dedigim gibi teknigi varsa bunu kullanarak takım oyunu oynamali kesinlikle bireysel hareketlere girmemeli ilk dakikalardan oyundan alinir. O elinden geleni yapsin takima alismasini beklemezler

• tamam teşekkürler

• İsabetli pas atsin

0|0
    0|0
  • konusması guzel olursa etkıler

0|0
    0|0
Yükleniyor...