Hem onu çok özledim hem de İtalya'ya gitmek istiyorum. Siz olsanız ne yaparsınız?

sevgilimle üniversiteden dolayı ayrı ülkelerdeyiz ve ben onu senede sadece bi buçuk ay falan görebiliyorum o da yazın. Bu sene temmuzun ikinci haftası gibi tatilim başlıyo eylülün ikinci haftasına kadar. ama arkadaşlar temmuz sonu ağustos başı için italyaya gitme planı yapmışlar. Ve ben kararsız kaldım acaba okulum biter bitmez atlayıp uçağa türkiyeye mi gideyim yoksa ağustosta, bayramdan sonra italyadan mı gitmeliyim ? Hem onu çok özledim hem de italyaya gitmek istiyorum. Siz olsanız naparsınız ? :/

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgilini gerçekten çok özleseydin sevgilinin yanına giderdin o yüzden İtalyaya gidiyorrrrsunn hazırlaaaaaaaaaaaaaaaann :)))

0|0
    0|0
    • gerçekten çok özledim la düşününce gözlerim falan doluyo ama hem onunla daha fazla vakit geçirmek istiyorum hem de italyaya gitmek. Zor karar

• Bak şöyle düşün italyaya gitme fırsatını bikere yakaladıysan bi daha gidememe gibi bi ihtimalin varsa ve sevgilininde gönlü olucaksa git

• birlikte gitme sanşınız yokmu

0|0
    0|0
    • yok maalesef

• gerçekten özlemiş olsaydın kararsız kalmazdın hem başına bir defa gelecek birşey bu gezi sevgilininn anlayışla karşılamasını sağla ikna et onu kırmadan

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...