Unutamadığınız biri veya anınız var mı?

hani herkesın gecmıste yasadıgı ve unutamadıgı anılarr veya sevdiğiyle yasadıkları vardır? unutamadıklarınız var mı ?

link

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• bilirsiniz okul sıraları önceden ahşaptı bi de güzel cılalı kı ... benım de geometrı dersınden geçmem için son şansım... ön sırada bu sınavdan geçeceğine emin olduğum arkadaşın kağıdına hoca arkasını dönünce bakmak için sıranın üzerine karnımı koydum eğilip bakmaya çalışıyorum derken bir gürültüdür o sessılıkte herkes sınav anında o sesle ırkıldı benım kafa diğer masada ... düştüm .. hoca kızar dıye düşündüm ama gülmekten adam neoldu dıye 1 hafta sonra sordu soramdı da

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Anaokulunda arkadaşımın sandalyesni çekip basını yardığmı unutamıyorum ama hala neden oyle bsey yaptım bilmioom nse iyi olmuş ama sayemde fen lisesinde kız :D

0|1
    0|0
  • evt var hic unutamayacagım gibi görünüyor

0|1
    0|0
    • mecburi bir ayrılık onunsa hic birseyden haberi yok geriye kalan her gün aklıma gelen anılarımız o kadar coklarki

• 2 Saat önce erkek arkadaşımla arabada deli gibi öpüştüm çok güzeldi çoooookkkkkkkkk

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Evet küçüktüm annem ve babam ayrılmadan önceydi :) yolda yürüyorduk karşıdan yaşlı bir kadın geldi beni sevdi , sonra gözük yere takıldı düz yürürken direğe çarptım sonra kadın tekrar geldi, acaba büyü felan mı yaptı diye düşünmüşümdür hep.

0|1
    0|0
Yükleniyor...