Vazgeçmek mi yoksa zamana bırakmak mı?

Onu özledim . Sebepsiz yere ayrılmıştık aslında başkalarının sözüne inanmaktan ayrılık nedemiz olmuştu . Beni sevdi mi evet ben onu sevdim mi evet ama ben onun önceden sevdiğini öğrenince tabi kaybetme korkusu olmuştu . Aslında benim onu sıkı sıkı sarmam gerekirken araya ister istemez mesafe koymuştum . Biraz da soğumuştum ama ben onu sevmiş değer vermiştim . Şuan pişmanım onu kaybettiğim için 10 ay olcak . 5aydir ayrıyız . Vedalaşmak için mesaj atmıştım ben ona . Ertesi gün karşılaşmıştık onunla her defasında kaçmıştım ben ondan onu gördükçe kötü hissediyordum kendimi . Dayanamayıp onca zaman arasında mesaj attım ben ona ve kendisinden öğrendim ki hayatını paylaştığının birisini sözlendiğini söyledi ama ben bilmiyorum ne yapcağımı . Bana evlilik vaad edip ümit bağlatıp hayal kurdurtup sevdiğini özlediğini unutmayacağını söyleyen insan sözlenmiş. Hayatım istemediğim gibi gidiyor şuanda ve ben ne yapcağımı bilmiyorum dertleşmeye biraz akıl almaya ihtiyacım var benim.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sizi unutmayacağı bir gerçek Ama karşı tarafta kalbinin kırıklarını tamir etmeye çalışacaktır.

0|0
    0|0
    • Ben çok üzgünüm ve artık her defasında kırılıyorum artık . Öyle bir hale geldim ki gülemiyorum da . Doğru ya da gerçek sözlenmişte olsa belki beni unutma ümidiyle denemiştir bu yolu . Sizce?

• Ayrılık insanları sanki karanlık kuyuya itiyor. Bu durumda yardım eli uzatan biri kuyudaki için bir hayat kurtarıcı.

Erkekler Ne Diyor 5

• Vazgeç gönlüm sen bu aşktan

Sana kıymet veren mi var ¿

İşte sorman gereken soru bu aşk (Hormon dengesizliği max. 3 yıl ömrü ) falan filan hikaye Kıymetli misin değerli misin sen onun için ve o senin için. Bunu gözlemle sana değer veriyorsa bırakma onu çünkü bu hayatta en zor bulunan kişi sana gerçek anlamda değer veren kişidir.

0|0
    0|0
  • Kimse vazgeçilmez değildir hayatına başka birileri girecek ondan daha çok seveceksin

0|0
    0|0
  • Herkesden vazgeçilebilir öyle şartlama kendini

0|0
    0|0
  • Vazgeçmek en iyisi kendini soyle once onu sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Vazgeç zamana bıraktığın zaman gelecek olan kısmetlerini kapatıosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0