Sevgilimin yeğeni.... (erkekler sorum size)

Sevgilimin ablasının oğlu var ama sevgilimle aynı yaştalar. Yani dayı-yeğen'den çok iki arkadaş gibi takılıyorlar. Bu yeğeni tam bir serseri, yani gezim tozim kızlarla yatım kalkım tam o kafadan. Şimdi arkadaşı olsa samamı olmalarını istemezdim ama yeğeni olduğu için bişey diyemiyorum. Ama sevgilim onunlayken çok huzursuzum. Sevgilimi dayı yerine bile koymuyor bunu sevgilim kendisi söyledi bana. Çokta pis konuşması var bıkere bunların yazışmalarını okumuştum resmen iğrendim. Sevgilim onun kafandan değil yani benimle uzun zamandır ciddi düşünüyor ama yeğeniyle yapıyor ne konuşuyor bunlar beni korkutuyor açıkçası. Erkekler size soruyorum, diyelimki ciddi bir ilişkiniz var çokta seviyorsunuz ve böyle bir insanla takılıyorsunuz sevgilinize yanlış yaparmısınız yani ona uyarmısınız?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ne olursa olsun herkes kendinden doğrularından sorumludur kimse kimsenin yaptığını yapmak zorunda değil kalkıpta bir erkek çok kişiyle çıkarsa kalbi şerefsizliklerle dolar bir kızda gidip her gün başkasıylaolup elletip yok öpüşürse işte o kızda şerefsiz namussuz ve haysiyetsizdir benimşahsi düşüncem sadece 15 20 gram bir kızlık zarı var diye orasını burasını elletip arkadan bişeyler yaşayanlar tam bir ahlaksız ve şerefsizler erkekde öyle kızları kandırıp günahlarını almamalı düzgün namuslu bir kız nasıl kendini kocasına saklıyorsa erkekte kendini sadece karısına saklamalıdır...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• erkeklerin yaşnış yapması için takıldığı kişinin fazla etkisi olmaz zaten doğal olarak yalnış yapmaya meyilliyiz.

0|0
    0|0
  • Ben uymam desem bu sizi rahatlatır mı ? Siz bu duruma çare değil de kendinize rahatlama yolu seçmişsiniz.Bence onu uyarın ve rahatsızlığınızı dile getirin.

0|0
    0|0
    • defalarca söyledim korkcak bisey yok diyo bu karakter meselesi diyo onla benim aramda daglar kadar fark var diyo. ama bulusmalar görüsmeler oluyo iste mesala bugün onda kalcak :(

• dayıile mi evlenecen yeğenlemi anlamadım ki ben,aklı başında bi insan seviyeyi koruması lazım ,uyar ama uyarınca nolacak onu merak ediyorum

1|0
    0|0
  • Yanlış yapma ihtimali doğar eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek olur söyleyeyim garanti kızlar hakkında muhabbet ediyorlardır haberin olsun.

0|0
    0|0
  • yeğenime uyarım valla,ayrılırım sevgilimden hemen,kesin aklımı çeler bu çocuk,gider her kızla yatar kalkarım tabii kide

dermişim.

0|0
    0|0
    • ciddi cevaplayabilirimisin lütfen.

• bizim buradaki cevaplarımızdan ne çıkaracaksın ki sanki?senin sevgilinin kişiliğine bağlı bu yapacağı varsa yapar.

• bılemıyorum ama yıgenını takdır ettım.brde bır sey var oglan dayıya ceker

0|0
    0|0
    • neyini taktir ettin anlamadim?

• sakın dayı yıgen arsını bozma derım sen kaybeden olursun soyluyum

• serseri olma ihtimali var malesef

0|0
    0|0
  • bende tarıfen o kotu cocuklardan oluyom ama ben arkadasımın sevgılısıne ıhanet etmesıne ızın vermem bırde kufur eden ınsanlardan o kadar tırsmayın benım hayatta fark ettıgım seylerden bırısı yerınde kufur eden azı bozuk olan ınsanblar daha mert oluuyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• berbat bi durum ne kadar yakın akrabasıda olsa onla görüşmesini istemediğini söyle seni seviyorsa zaten sözünü dinlemesi gerek

0|0
    0|0
    • söyledim defalarca ama ise yaramadi cünkü yegeni... karakter meselesi bu benim onla arada daglar kadar fark var diyo

• değiştiğini söyle o zaman farkına varmıyorsun ama sende onun gibi oldun onun gibi konuşuyorsun falan de senide kendi ortamına sokabilir aklına girebilir beni aldatmanı sağlayabilir de. sana güvenmemi istiyorsan ondan uzak dur de

Yükleniyor...