Eski sevgilimin yakın arkadaşının amacı nedir lütfen yardımcı olun akıl verin

Eski sevgilimin yakın arkadaşı benımle cok ılgılenıyor her gun mesajlar atarken gecen gün neden soguksun dıye sordugumda ne gzel tatlı tatlı konusuyoruz bu ılerler dedı daha sonra benı kırdıgına farkına varınca canım canım mesajları atmaya basladı tekrardan ılgılenmeye basladı su an yıne soguk mesaj atmıyor ve benden hoslanıyordu ben sevgılımden ayrılınca tekrar bana yazmaya basladı sızce amacı en lutfen erkekler sıze soruyorum

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• ortada bir tuzak kokusu alıyorum bu bir eger tuzak yoksa inan arkadaşının eskide olsa sevgilisine bakarmı şerefsizlik kokusuda almaya başladım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• yazıyor cocuk takıpte ılgılenıyor senınle fırsatını beklyor acılmak ıcın ;) neden beklenır bu da ayrı bır soru ya ya hep ya hiç der durursun daya gidersin en kestirmesi bu aslında

0|0
    0|0
  • eskı sevgılının arkadasıysa eskı sevgılınle aranızda bırseyler gectı ve bu da onu bılıyorsa o yuzden yaklasıyor olabılır yada sana asıktır

0|0
    0|0
    • benım anlayamadıgım bır soguk bır sıcak eskıden mesaj atar dururdu sımdı ıse hıc neden

• benı dınle netıce alıcaksın

• Umarııııım

• Onun yapmadığını yap ve eski sevgiline saygı duy.Ona mesaj atma

0|0
    0|0
  • Seni gözüne kestirmiş..Arkadaşı aradan çıkınca niyeti seninle sevgili olmak gibi.

0|0
    0|0
  • kirve olmanı istiyo bence

0|1
    0|0
  • seni nikah şahidi yapacak düğününde o yüzden

0|0
    0|0
  • seni seviyor yada fırsat düşkünü amacı başka :)

0|0
    0|0
  • Ayıp gerçekten ikinizede hiç bir şey demiyorum söylersem kötü konuşucam

0|0
    0|0
  • ergen davranışlar o ne lan öyle arkadaşının eski sevgilisine göz koymak eski de olsa arkadaşının sevgilisiymiş bi zamanlar senin gibi kızlara da kıl oluyorum eski sevgilim arkadaşımla konuşsa kötü kelimeler kullanırdım onun hakkında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• en güzeli hiç tınlama alakanı kes ne olur ne olmaz ilerde varsa eğer bir tuzağa düşmezsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...