Türk kadınları neden hep topuklu ayakkabı giyiyor?

Japonya'dan gelen denetim yetkilisi bayan arkadaşım az önce sordu. Neden giyiyorlar?

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• İşyerinde prezentabl(çok abuk bir sözcük bu) görünmek için klasik giyim tercih edince, topuklu ayakkabı kaçınılmaz oluyor.

Mazinin birinde çalıştığım işyerinde topuklu ayakkabı giymediğim için amirimden ikaz aldığımı hatırlıyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Türk kadını icat etmedi ki, topuklu ayakkabıyı.. Dünyada en çok giyilen bir ayakkabı çeşidi.. Peki en çok giyilmesinin bir sebebi yok mu..?

Tek bir nedeni var; O da kadını daha cazip, daha seksi göstermesi.. İki güzel kadına aynı kıyafetleri giydirerek, birine topuklu ayakkabı, diğerine de topuksuz herhangi bir ayakkabı gidirerek, yürütüp, sen de arkalarından bir izle.. Tercihin kesinlikle topuklu giyen kadından yana olacaktır.. Yüzde 100 topukluyu seçersin..

Neen giyiyorların cevabı da işte tam da bu.. Cazibe, seksilik ve seçilme..

1|1
    0|0
  • giymesekde neden türk kadınları topuklu ayakkabı giymiyorlar diye sorarlar kesin. giysek suç giymesek suç kadının yürüyüşünü çok değiştiriyor topuklu ayakkabı seksi oluyor...

1|0
    0|0
  • hayatımda hiç topuklu ayakkabı giymedim. ne bileyim bana saçma geliyor. ince bir çubuğun üstünde topuğun havada yürüyorsun :D he bi de topuklu giyen bayanların hanım efendilerin yürüyüşleri de değişiyor. eve ayakkabısız o kadar zarif giden kız ayakkabılarını giyiyo topuklu ve birden yürüyüşü değişiyor.

valla bi durum olsa koşamican, edemicen, çamura saplancan, etçen, zor iş be! her koşula uyan spor ayakkabıları seviyorum :)

0|0
    0|0
  • daha seksi çünkü başka açıklaması yok

2|0
    0|0
  • türk kadınlarının boyları diğer ülkelerdeki kadınlara oranla kısa bu yüzden bizim kadınlarımız topuklu ayakkabı giyiyorlar

0|0
    0|0
  • Turk kadini hep topuklu giymez ya, senin oldugun ortamda denk gelmistir..Keske giyseler yani, daha hos bir goruntu olduguna inaniyorum

1|0
    0|0
  • boyum 170 topuklu giymem için bir neden yok dimi asucum.. topuklu giyince 180 boyum. topuklu alışkanlıgı biri olarak sana kendi nedenimi sıralayayım. kendimi daha seksi kadınsı hissediyorum.. daha seksi gözüküyor giyen kadınlar.

1|0
    0|0
  • Uzun boylu ve zarif görünmek için giyiyolar.1.60 kadın topukluyla 1.70 oluyo:))

1|0
    0|0
  • kıyafetlerle daha iyi kombinleniyor çünkü yani ben öyle düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • kısa oldukları için olmasın :)

1|0
    0|0
  • daha gösterişli olduğu için.

0|0
    0|0
  • Normalde değil de iş hayatında giyilir topuklu. Bunun nedeni prezentabl olmanın ilk şartının uzun boylu olmak olması. Zaten bir kişinin prezentabl olabilmesi için ortalamadan en az 10 cm uzun olması gerekir. 168lik pigme kızlar istedikleri gibi yırtınsınlar, prezentabl olamazlar. O boy 170in üzerinde o la cak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kadınların böyle bir giyim alternatifi varken niye giymesinler ki?

1|0
    0|0
  • Bence topuklu giyen bayanların sayısı çok değil, spor giyinenler daha çok. Yanlış tespit yapmış

2|0
    0|0
  • bunu soranın Japon bir kadın olması da ilginç :)

1|0
    0|0
    • Japon kadınlarında, Türk kadınları gibi anlaşılmaz tripler falan olmadığını gözlemliyorum. Gayet rahatlarına düşkünler ve haklı olarak her yerde neden kendilerini rahatsız ettiren bu ayakkabıları giyiyorlar falan diye düşünüyorlar galiba.

• demek ki ırk olarak kısa boylu olduğu gibi ırk olarak kompleksli de değiller

• biyerde okumuştum rus kadınlarının bacaklarının güzel olmasının sebebi çok küçük yaşlarda topuklu ayakkabı giymesindenmiş ilginç gelmişti bana çünkü benim bildiğim topuklu ayakkabı ayaklara zarar verir.

0|0
    0|0
  • japonlar takunyayla geziyordur ya garibine gitmiştir herifin haha :D

1|0
    0|0
  • ortalama 1 metre oldukları için olabilir :DD

1|0
    0|0
Yükleniyor...