Spor salonunda daha 3. günüm?

spor salonunda daha 3. günüm ve her yerim et kesiği olmuş gibi ağrıyor penguen gibi yürüyorum ne zaman geçer bu ağrılar? sportif bir yapım vardır kolay kolay yorulmam da ama ağrıdan da geçilmiyor sinir oldum fhvfnjkdf

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• uzun süredir spor yapmadıysan bu şekilde ağrılar gayet normal.. öncelikle bu ağrıların zamanla ve antrenmanları bırakmdan devam etmenle geçeceğini söylemek isterim ;) bu süreci hızlandırmak adına;
    * soğuk kompresler yapabilirsin ağrı bölgelerine,
    * laktik asit birikimini azaltmak için maydanoz yiyebilirsin,
    * dayanılmaz ağrıların varsa kas gevşetici ve onarıcı olarak Reparil jel kullanabilirsin ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ilk günler olduğu için kasların hamlamış 1 haftaya geçer kasların hareketlere alışır spora başlamadan önce ısınma ve 10 dkka koşu yap hem ısınıp hemde kan dolaşımını hızlandırırsın

1|0
    0|0
    • ya 15 dakika koşu ya da yarım saatlik bisikletle başlıyorum

• teşekkürlerr

• rica ederim siz yinede hocanıza sorun daha iyi bilir

• Ben 1 ay omuz ağrısı çekmiştim 😊

1|0
    0|0
  • 1 hafta sonra geçer acısı. açılman gerek

0|0
    0|0
  • bu hafta sonu :) krem sür

0|0
    0|0
  • çok normal ağrıyorsa işe yarıyodur spor, iyice ısınman lazım bide ilk başlarda az yapacaksın sonra sürekli arttıracaksın hareket sayısını ve ağırlıkları

0|0
    0|0
    • iilk gün 3x15 ken ikinci gün 3x20 den yaptım ama çok fazla ağrım olduğu için çok zorlanıyorum bir iki tanesinde

• acaba sporun etkisi ne zaman belli olur zayıflamak sıkılaşmak anlamında?

• 1-2 ay en az gerekir.

• 1 haftaya geçer

0|0
    0|0
  • ortala 1 hafta çekersin o kas ağrılarını bir süre sonra alışır vücudun

0|0
    0|0
  • geçer 3,4 güne herkese olur o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ağrım var diye sporu bırakma spor yaparak geçsin ağrıların en fazla 1 hafta daha sürer sonra geçer...

0|0
    0|0
Yükleniyor...