Spor salonuna üyeyim ve zayıflamam gerekiyo ama gitmek istemiyorum?

Kendimi nasıl gitmeye teşvik edebilirim gitmem ve kilo vermem gerekiyo ve her geçen gün geç kalıyorum

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Bende yani duygulari paylastim seninle.. Anlayabiliyorum seni oyuzden 😊 sen en azindan Salona yazilma cesaretini göstermissin. Ben yazilacam deyip de hep erteleyenlerdendim. Ama kendimi sartladim, önüme bir hedef koydum. Mesela bir elbise aldim kesinlikle feet bir vücutla giyilebilir. Aksi sekilde cok kotu gorunuyor. Onu giyebilmek icin azmettim basladim. Bikini giyiyorum, onun icin karnimi da sklastrmak istiyordum ki bayagi da oldu.. Ortasindaki cizgi bile cikti cok kisa sürede hemde.. Bence önüne bir hedef koy 😏😉❤

1|0
    0|0
    • Yorumlada bir Arkadas da Demi's eve spor aleti all diye onu da yapabilirsin ama ben gerek gormedim Salina da gitmedim. Kendim evde bazi hareketler uyguladim ve her aksam yurudum.

• Ben spor aleti alamam evde de cok yapamam spor salonuna gitmeyi düşünüyorum ama dediğin kıyafet alma olayı cok mantıklı bakcidden onun için zayıflanır bende hmden elbise alcam fit birinin giyebilceği

• Tesekkurler eig icin 😊 dilerim cabucak ulasirsin hayalindeki vucuda 😊😊

Erkekler Ne Diyor 4

• Vermek istiyorsan mecbur gideceksin.

1|0
    0|0
  • Kilo vermek için gitmene gerek yok üye olman yeterli:))

0|0
    0|0
  • Odana guzel vucutlu kizlarin fotolarini as :)

0|0
    0|0
  • gıtmelısın ıstememekle olmaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aslında biraz hak veriyorum sana bende aynı durumdaydım çok ciddi bir süreçten geçtim 39 kilo verdim binbir hayalle yazıldığım spor salonlarına toplam 2 hafta gitmişimdir. Ben bu sorunu evi spor salonuna çevirerek hallettim oralara verdiğim paradan farkı yok hem yol sıkıntım yok hemde aletler benim oldu :) koşu bandı ağırlık pılates seti mekik aleti bunları çok uygun fiyatlara temin edebiliyosun varsa imkanın bunu önerebilirim.

1|0
    0|0
    • Ben hazır yazılmışken yeni alet isteyemem annemlerden gitmem gerekiyo ama yorumların için teşekkürler yinede 😎

• Sıkılasıp vucuduma sekle sokucam de ve git.

0|0
    0|0
  • Gitme zaten.

0|0
    0|0
  • gitme jdksdf

0|0
    0|0
Yükleniyor...