Mekik hakkinda bilgi sahibi olanlar?

2 senedir fitness yapiyorum fakat bir sorunun cevabini , karsiligini henuz alamadim. Diyetle birlikte karin yaglarim epey eridi. Fakat su an mekik cektigimde karnim taş gibi oluyor bunu hissediyorum uzerinde 3 parmak kalinliginda yag tabakasi mevcut. Erimiyor ne yapsam da etsem de kaldi oyle...
o kadar cirkin gorunuyor ki ozellikle yattigim zaman yumru gibi orta karin oldugu gibi cikiyor.
Ne yapmam lazm boy 1.65 kilo 75

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• sadece karın bölgenden yağ vermenin tek yöntemi Liposuction yani ameliyatır
    onun dışında senin göbek bölgende yag olması demek vucudunun yag oranının yüksek oldugunu gösterir ve karın kaslarını geliştirmen biraz daha sıkı tutar yagların çok belli olmaz ama çok fazla karın kası karnını kalınlaştıracagı için göbegin dahada büyür

çözüm vucut yağ oranını düşürmelisin. sabah aç karna fitnes yap fitnesten kahvaltıyı çok geç yap günlük aldıgın karbonhidrat miktarını düşür biraz protein ve kaliteli yag al balık zeytin yagı. onun dışında yagsız yemek ye yagsız süt yogurt peynir vs vs eger daha fazla yardım istersen soru sorabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bol bol kardiyo yapmalısınız. Göbek bölgesinde depolanmış yağlar en zor yakılan yağlardır. Beslenmenize de çok dikkat etmelisiniz. Metabolizmanızı hızlandıracak yiyeceklere internetten ulaşabilirsiniz. Benim önerebileceğim sabahları maydonoz - Limon kürünü deneyin.

1|0
    0|0
  • fitnessı bırak cardio ve platese ağırlık ver düzenli hızlı tempo yürü yemene içmene düzen getir ayrıca bol su tüket ve spor öncesi l-carnitine kullan. yağ oranın muhtemelen %28i geçik

1|0
    0|0
  • Biraz daha kilo vermelisin sadece mekik yapma özel karın hareketleri var onları uygulayabilirisn

2|0
    0|0
  • Diyete spora devam , daha yolun var gözüküyor. İdeal kilon 65 70 aralığı.

1|0
    0|0
    • Haklisiniz 10 kilo vermem lazim

• Aslında yanlış bilgi demek de yanılş değil mi herkesin ideali farklıdır neticede kendini beğenene kadar devam etmek lazım

• genelde nasıl hesaplandığını söylediğin için yanlış bilgi dedim erkekler için doğru bilgi kadında farklı

• Karnın yanmaya başladığında bırakma sakin devam et

0|0
    0|0
  • bir resmine bakim nasil olmussun?

0|1
    0|0
  • Cardiyo yu ek olarak 4x4 yapıyorsan Lecartine kullarak artırabilirsin Basen göbek kısmı için birebir 1 ay da farkı görebilirsin.

0|0
    0|0
  • yan ve duz mekık cek

0|0
    0|0
    • Yanlarda hic bir sıkinti yok orta karin beni mahvetti.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...