Eski sevgiliniz her gün arayıp barışmak istiyorsa ne yapardınız?

ama empati kurarak gerçekten ne yapardınız ona göre cevap verirseniz sevinirim.

4 yıllık bir ilişki. ilk cinsel deneyimi yaşadığım erkekti. tutkulu ve yıpratıcı bir aşk vardı. ama aldattı.

şimdi bir daha asla olmayacağını söyleyip ,yaklaşık 2 aydır hemen hemen hergün arayıp sürkeli farklı taktiklerle ikna etmeye çalışıyor. bense ona hiç güvenmiyorum.

simdiden çok tsk ler

• Son bir şans verirdim
    31% (4)50% (1)33% (5)Oy Ver
  • Ikna etmek için daha yaratıcı çözümler bulurdum.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hemen başka bir ilişkiye yelken açardım, unutmaya calışırdım
    8% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Asla bir daha aynı şeyleri yapmasına izin vermez, kesinlikle bir daha görüşmezdim
    54% (7)50% (1)53% (8)Oy Ver
  • Intikam alırdım, yada ...... siz doldurun
    7% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
bugün başka biriyle konuştuğumu öğrendi, sanırım kesin çözüm oldu. bitti. ama garip hissettim kendimi

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• bence geri donme ben dondum annesi aradı cunku kızım bi hata yapmış sen affet buyukluk sende kalsın ben seni gelinim olarak goruyorum dedi ben de affettim annesinin hatrına sonra noldu aradan 1 2 ay gecmedi o kızın lafını acmaya onu ona bakarken yakalamaya basladım ve bitirdim en son da bana ben hep onu sevdim seni hic sevmedim dedi bana oyle koydu ki bu:(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ayrılıs nedenını qozden qecırırım..

1|0
    0|0
  • Kesin başkasını bulamadı tekrar sana dönmek istiyor sakın kabul etme onu tekrar sana aynı şeyleri yapıp üzebilir

2|0
    0|0
  • Asla bir daha aynı şeyleri yapmasına izin vermez, kesinlikle bir daha görüşmezdim

2|0
    0|0
  • Ikna etmek için daha yaratıcı çözümler bulurdum.

1|0
    0|0
  • Ya çok seviyor yada takıntı yapmış.seviyorsa üzme yoksa postala gitsin daha iyisi gelir...

1|0
    0|0
    • sevseydi bence sadece aramakla kalmazdı. farklı yaratıcı şeyler yapabilirdi. gerçi yapsada birşey değişmez ona hiç ama hiç inanmıyorum

• aşkın sonu hep aynıdır...tutku ve ardından gelen yıpratıcı sorunlar.en güzeli karşılıklı saygı sevgi ve anlayışın olduğu ve cinselliğin yaşandığı bi ilişki

• bana göre bir erkek aldatılırsa asla geri dönmez kadın için bişey diyemem,saygılar

1|0
    0|0
  • işte yatağa da girmişsin, insan iffetini her zaman korumalı, diğer kızlara ibret olsun senin durumun.. insan kendisini helaline saklamalı.. allah seni affetsin bence sen bunu düşün diğer tarafını değil

1|0
    0|0
    • seninle aynı mantıkta düşünmüyorum. sen kendi inandığı gibi yaşa , beni yargılamakta sana düşmez. ben senin düşüncene saygı duyuyorum. sevdiğim için birlikte oldum . pişmanda değilim

• allah yardımcın olsun, allah tövbeleri her zaman kabul eder, inşallah bundan sonra allahın rızasına uygun yaşayarak hatanı telafi ettirirsin.. kalbten bir tövbe yeter..

• canı cinsellik çekmiştir sevse aldatmazdı değil mi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bundan sonra ona güvenmen imkansız gibi bir şey. Bence dönme.

2|0
    0|0
  • buraya yazdıgına göre hala seviyor olmalısın yada kararsızsın .Eğer barısmak ıstyorsan baya cektırmen lazım cunku aldatan ınsanı ne kadar cabuk affedersen aynısını yapmaya devam eder. bence barısma derım ama tabı kı senın kararın senın hayatın ..

0|0
    0|0
  • Son bir şans verirdim

0|0
    0|0
  • ben intikam aldım ama örnek teşkil etmesin.

0|0
    0|0
    • ben de aldım sayılır ama onun haberi yok , çok daha iyi birine şans verdim. tamamen kaybetti. her aradığında olumsuz yanıt veriyorum. pişman olması içimi soğutuyor. bir daha hiç bir kıza yapmasın ders olsun

• ben onla msnde konuşurken pardon erkek arkadaşım çağırıyor onla gitmem lazım demiştim.hiçbirşey yapamadı bile.en doğrusunu yapmışsın;)

• Son bir şans verirdim

0|0
    0|0
  • Son bir şans verirdim

0|0
    0|0
  • Senı tekrar kullanıcak cınsel anlamda doner tabı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...